Lázeňské pobyty pro všechny

uspokojíme přání i těch nejnáročnějších klientů ...

Lázeňské pobyty pro všechny

Redakce Lázně-Info.cz

Lázeňské pobyty pro všechny

Vítáme vás na portálu pro lázeňské, relaxační a wellness pobyty v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku. Na našich stránkách najdete vše co o pobytech v lázních potřebujete vědět, či co vás o pobytech v lázních zajímá. Naše webové stránky vám přestavují lázně a lázeňská zařízení, lázeňské hotely a penziony, lázeňské služby i léčebné, wellness a relaxační programy, různé typy léčby a procedury, přírodní léčivé zdroje, indikační seznam a v neposlední řadě také aktuální akce a novinky z oboru lázeňství. Dle vašich představ vám zajistíme nabídku levného i luxusního ubytování včetně lázeňských služeb přesně dle vašich požadavků.

Proč do lázní?

Lázně nabízí nepřeberné množství pobytů, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Do lázní se dnes již nejezdí jen kvůli léčbě, ale také kvůli relaxaci, či nabrat fyzické i psychické síly, zkrátka dopřát si pár dní odpočinku a zkrášlit své tělo. Kromě klasických léčebných pobytů, které jsou určeny přímo pro léčbu nemocí a zdravotních potíží existují i wellness a relaxační pobyty, při kterých si odpočinete a pečujete o své tělo nebo manažerské pobyty, specializující se na potíže, spojené s vysokým pracovním vypětím. V nabídce lázní je široká paleta typů léčeb a procedur od koupelí, masáží přes inhalace, pitné kúry až po orientální techniky a speciální terapie, které svými blahodárnými účinky napomáhají k psychické i fyzické harmonii lidského těla.

Lázeňská města jsou rozdělena podle specializace a v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály lázeňských sanatorií, které nabízí různé druhy procedur.

Před výběrem lázní a lázeňských sanatorií, hotelů a penzionů je důležité si rozmyslet, co od těchto ubytovacích zařízení očekáváte. Zaměření pouze na terapeutické zařízení určené pro ambulantní léčbu, léčbu probíhající stacionárně nebo částečně stacionárně či vysoce výkonnou kliniku.

Většina lázeňských zařízení či sanatorií má své vlastní lázeňské lékaře, kteří jsou odborně kvalifikováni k využívání místních léčebných prostředků, které jsou vázány na danou lokalitu.

Co je wellness?

Dnes stále frekventovanější slovo, které symbolizuje snahu člověka o zdokonalení či zkrášlení svého těla. V rámci wellness pobytu relaxujete, odpočíváte, čerpáte ozdravné kůry či masáže. Zkrátka se věnujete především sami sobě. Wellness služby dnes nabízí řada hotelů i mimo tradiční lázeňská místa.

Mnoho lidí používá slovíčko wellness, či se s tímto výrazem wellness setkává v běžném životě, ať chce nebo ne a vlastně ani neví, co znamená. Wellness, ve zdravém těle zdravý duch nebo také harmonické využití těla, ducha a v neposlední řadě i duše.

Wellness si můžeme navodit i v domácím prostředí ať teplou vanou, aroma svíčkou, meditací nebo ezotherickou hudbou. Profesionální wellness v hotelech, sanatoriích či lázních je pak umocněno nejen profesionálním personálem, ale v neposlední řadě klimatem, rašelinou, termální vodou, masáží a dalším množstvím wellness relaxačních a lázeňských procedur a terapií.

S wellness pak souvisí také společenské prožitky, nové přátelské vztahy a celkové uvolnění celého těla jak fyzicky, tak duševně. Nechte se rozmazlovat, hýčkat profesionály. Vyzkoušejte wellness na víkend, či celý týden.


Doporučujeme - výhodné balíčky

Další balíčky Last Minute pobyty