Pivní lázně Olomouc

Pivní lázně Olomouc - současný fenomén a originální lázeňská procedura
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc
  • Pivní lázně OlomoucPivní lázně Olomouc

Pivní lázně Olomouc

Pivní lázeň a solná sauna s ochutnávkou piva a masáží v krásném prostředí pivních lázní ve zdejších sklepích jsou uvolňující procedurou, která uvolní celé tělo i duši a zanechá ve Vás blahodárný pocit po příjemně prožitém čase. Pivní lázně Olomouc jsou zde pro Vás a Vaši relaxaci.

Pivní lázně Olomouc najdete ve Svatováclavském minipivovaru

Olomoucké pivní lázně vznikly v prostředí Svatováclavského minipivovaru na podzim roku 2010. Provozovatelé pivovaru nabízejí svým zákazníkům požitek z této oblíbené relaxační procedury, ale také dobře vychlazené svatováclavské pivo (mezi nejznámější místní piva patří Vašek, Černé pivo pana Bruna 13° či Višňové pivo 13°), které si mohou návštěvnici vychutnat během koupele v dřevěných vanách plných pivní pěny.

Pivní lázně Olomouc - výhodné balíčkyPivní lázně Olomouc - Svatováclavská pivní koupel v dřevěné vaně

Pivní lázně Olomouc, které jsou pro Vás připraveny ve sklepních prostorách pivovaru ve stylových dřevěných vanách, mají mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na Vaše tělo i duši. Kromě jiných esenciálních živin je lázeň připravována i z pravého černého piva, které je obohacené o pivní kvasnice. Celá pivní koupel je provoněna chmelovou vůní, která rozvíjí Vaše smyslné představy a požitky. Pivní lázně Olomouc nabízejí pobyty formou balíčku, který zahrnuje koupel v pivní lázni, dvě piva Vašek 10°, relaxaci v solné sauně a další zážitky. Přesný popis balíčku uvádí provozovatel na svých stránkách.Jen to nejlepší pro tělo - Pivní lázně Olomouc

V pivní koupeli, solné sauně, s ochutnávkou piva a masáží v příjemném prostředí Vám nabízejí Pivní lázně Olomouc.

Pivní lázeň, která je pro Vás připravena v dřevěných vanách, má mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na tělo i duši, a je připravena kromě jiných esenciálních živin i z pravého černého piva obohaceného o pivní kvasnice. Pivní lázně Olomouc je kompletní pivní lázeň provoněná chmelovou vůní, která v podobě chmelových lístečků z chmelových šišek rozvíjí Vaše smyslné představy. Pokožka je uvolněná a vláčná, jen a jen se jí dotknout a procítit její hebkost. Osvěžení v podobě dvou piveček ze zdejšího pivovaru Vás určitě osvěží a ještě podtrhne emoce, které ve Vás dřímaly a nedostaly průchod Vaší myslí. Takto po 30minutách plných rozkoše určitě neopovrhnete krátkým odpočinkem v solí provoněné sauně, která je prohřátá jen na teplotu 60°C. Zde je místo setkání se s přáteli a kolegy, možnost se seznámit nebo si jen tak nezávazně pohovořit po dobu dalších až 30minut.

Zbytek lázeňské procedury je doporučen strávit v odpočívárně s lehkým spánkem. Pro celkové podtržení celé procedury je pro Vás připravena 30 min. relaxační pivní masáž, která je možná pouze po předchozí telefonické domluvě s obsluhou lázní. Není zahrnuta do ceny vstupenky do pivních lázní a je hrazena zvlášť.

Již neváhejte a Pivní lázně Olomouc si co nejdříve objednejte!

Pivní lázně - výhodné balíčky