Lázeňské noviny

budeme vás informovat o dění v lázních ...

Lázeňské pobyty pro všechny

Redakce Lázně-Info.cz

Lázeňské pobyty pro všechny

Vítáme vás na portálu pro lázeňské, relaxační a wellness pobyty v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku. Na našich stránkách najdete vše co o pobytech v lázních potřebujete vědět, či co vás o pobytech v lázních zajímá. Naše webové stránky vám přestavují lázně a lázeňská zařízení, lázeňské hotely a penziony, lázeňské služby i léčebné, wellness a relaxační programy, různé typy léčby a procedury, přírodní léčivé zdroje, indikační seznam a v neposlední řadě také aktuální akce a novinky z oboru lázeňství.

Lázně na Moravě …

Redakce Lázně-Info.cz

Lázně na Moravě

Podle celoevropského průzkumu cestování z roku 2009 jednoznačně vyplývá, že pro většinu lidí mezi 25 až 55 lety dovolená už nepředstavuje jen relax a odpočinek, ale také aktivní program, jak strávit volný čas.
Tomu nasvědčuje i vývoj v České republice, kdy stále více dospělých hledá pro chvíle odpočinku lázeňské pobyty a wellness pobyty.

Masáže, co vás čeká?

Redakce Lázně-Info.cz

Masáže, co vás čeká?

Masáže jsou velmi příjemné. Jenže, pokud nevíte, co vás čeká, můžete z objednané hodiny odcházet zklamaní a o pár stokorun lehčí. Jak si vhodně vybrat masáž? Jak vůbec zvýšit účinky masáže? Výbírejte na stránkách Wellness-Romantika.cz v kategorii masáže

Pivní lázně Česká republika, kam vyrazit?

Redakce Lázně-Info.cz

Pivní lázně Česká republika, kam vyrazit?

V zimě a pošmourném počasí není příliš možností, kam se vydat na výlet. Hledáte něco nového a výjimečného? Něco, kde se ohřejete zvnějšku i zevnitř, nejezdí tam ještě všichni... Je to nový zážitek pro vás, vašeho partnera i vaše okolí?.
Vyberte si pivní lázně. Ne do obyčejných, ale do pivních lázní. Na takový výlet určitě nalákáte i svého partnera.

Infrasauna

Redakce Lázně-Info.cz

Infrasauna

Infrasauna je spolehlivým pomocníkem v boji s nachlazením, celulitidou, snižováním tělesné hmotnosti (efektivněji se spalují kalorie) a jinými obtížemi. Infračervený tepelný systém má například také zvláčňující vliv na pokožku, pomáhá při léčbě popálenin, akné a podobně. Díky infračerveným paprskům se tělo dokonce 3× lépe zbavuje toxických látek než při klasickém saunování. Mimo jiné dochází i k odvodu těžkých kovů.

Finská sauna vám zkrášlí pokožku

Redakce Lázně-Info.cz

Finská sauna vám zkrášlí pokožku

V zimních měsících nám přijde sauna skutečně vhod, protože nám její návštěva pomůže nejen při přepracování a stresu a posílí obranyschopnost organismu, ale je také skvělou zkrášlovací procedurou. Pocení v sauně má totiž vedle blahodárných účinků na zdraví a kondici rovněž kosmetický efekt – prokrvuje a hydratuje pokožku a odstraňuje toxiny z těla.

Aromaterapie léčí

Redakce Lázně-Info.cz

Aromaterapie léčí

Bohyně Afrodité prý měla svůj voňavý chrám a v něm posvátné místo i vonný oltář. „Když vešla a zavřela barevné dveře, Grácie připravily lázeň a natřely ji posvátným olivovým olejem, jaký přísluší jen bohům. Tou příjemnou ambrosií, kterou byla navoněna,“ píše se v Homérských hymnách.

Lázeňské pobyty ČR

Redakce Lázně-Info.cz

Lázeňské pobyty ČR

Žijeme ve velmi uspěchané době, kde na odpočinek není mnoho času. Velmi rychlý způsob života neprospívá tělu ani duši. Musíte zpomalit. Potřebujete odpočinek a vybrat si z pestré nabídky, jsou lázeňské pobyty tím správným místem, kde se výborně odreagovat.
Vychutnejte si lázeňskou péči, kterou vám nabídne profesionální personál, vychutnejte si dosytnosti výborného jídla, nebo se procházet v nádherné přírodě, kde jsou lázně umístěny. Lázeňské pobyty jsou vyhrazeny pro všechny, kteří potřebují odpočinek od svých starostí nebo mají jiné obtíže.

Wellness pobyty

Redakce Lázně-Info.cz

Wellness pobyty

Wellness pobyty jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí nechat rozmazlovat a hýčkat. Díky péči, kterou současné wellness hotely nabízejí, zapomenete na veškeré starosti a budete se oddávat pouze relaxaci a odpočinku. Máme pro Vás připravené tipy a rady jak zakoupit ty nejlepší wellness pobyty.
Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších měst v České republice. Jde o lázeňské město, které k léčbě pacientů využívá hlavně minerální prameny. Pokud hledáte chvíle odpočinku, kdy a kde si zregenerujete své tělo, pak Vám svými službami poslouží právě Lázně Karlovy Vary.

Vánoční dárky

Redakce Lázně-Info.cz

Vánoční dárky

Snad každý se těší na Vánoce, vždyť je to jeden z nejoblíbenějších svátků nejen u nás. Když v Čechách dárečky nosí Ježíšek, nemůžeme si nevšimnou vlivu západní kultury.
Ať už vnímáme Vánoce jako svátek křesťanský nebo se nám více líbí Santa Claus a jeho sobi, určitě se těšíme hlavně na klid, pohodu a láskyplná atmosféra domova. Těšíme se na stromeček, sladkou vůni cukroví, dárky, rozzářené oči našich nejbližších. Na stole leží adventní věnec, svíčky září a všude se line nádech vanilky a hřebíčku.Doporučujeme - výhodné balíčky