Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá – největší pivní lázně v České republice
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá
  • Pivní lázně Chodová PlanáPivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá – První pivní lázně

Napadá vás nápaditější dárek pro vašeho miláčka, milovníka českého piva, než pivní lázně Chodová Planá? Dopřejte si to, po čem mnoho mužů i žen ve skrytu duše touží! Nechte se hýčkat ve společnosti oblíbeného nápoje a ještě si dopřejte následný košt zlatavého moku na vlastní kůži. Co více si můžete ještě přát?

Pivní lázně Chodová Planá se mohou chlubit hned dvěma prvenstvími. Pivní lázně v Chodové Plané jsou první a největší pivní lázně v Čechách. Pivní lázně Chodová Planá byly otevřeny v roce 2006, poskytují kvalitní servis s příjemným personálem. Pivní lázně Chodová Planá hledejte na Tachovsku v areálu rodinného pivovaru Chodovar.

Pivní lázně Chodová Planá jsou v provozu po celý rok. Víkendové pobyty bývají velmi obsazené, doporučujeme Vám pobyt objednat dva měsíce dopředu.

Pivní lázně Chodová Planá - výhodné balíčky


Pivní lázně Chodová Planá - Pravá pivní lázeň®

Pravá pivní lázeň® je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu pivní koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, které se vyrábí tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar. Přísadu dále tvoří živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. Hladina pivní lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor je aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Průběh procedury - Pivní lázně Chodová Planá

Klient je ponořen do připravené pivní lázně, která díky správné teplotě vody způsobí postupně mírné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Pivní lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Chmelové mláto, které působí jako očistný peeling odstraňující z těla unavené části kůže. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívá tak k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Kyselina uhličitá obsažená v minerální vodě ILSANO® ulpívá v podobě mnohačetných bublinek na kůži, a tím napomáhá účinné relaxaci těla v jemně perlivé pivní lázni. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice přírodního nepasterovaného piva Chodovar, které zároveň příznivě působí i v celém trávicím traktu.Pivní lázně Chodová Planá - pobyt v pivní lázni je 20 minut.

Po pivní koupeli je klient uložen na lůžko v místě pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z ovčího rouna. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje tělesná energie. Očištěná a omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Aktivní látky a jejich účinek

CO2: Účinek vyvolán fyzikální difúzí CO2 rozpuštěného ve vodní koupeli. Kůží přijatý oxid uhličitý je rychle odtransportován, takže nedochází k jeho městnání. Vzniká dilatace prekapilární artérie a kapilár. Snižuje se periferní odpor, nastává autotransfuse do periferie těla, pokles krevního tlaku a bradykardie.

Koupelové pivo®: Aktivní látky: sacharidy, Sacharomyces cerevisiae Hansen (pivovarské kvasinky), Humulus lupulus (chmel plazivý). Podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a psychické disharmonie, dále způsobují pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

Indikace a kontraindikace

Indikace: Úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Podpora regenerační schopnosti kůže, celkové zklidnění dermatických projevů a psychické disharmonie, pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

Kontraindikace: Pivní lázně jsou nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operacích srdce, těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství a děti do 15 let.

Názor lékaře

Pravé pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou terapií využívající kombinaci léčebných účinků teplé minerální vody, piva, surovin pro výrobu piva, produktů vznikajících při výrobě piva a klasické i speciální masáže.

Pravé pivní lázně zahrnují: přísadové koupele, léčivé zábaly, masáže, pitné kúry

Cílem této pivní procedury je harmonizace funkcí organizmu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Procedury mají ozdravný účinek na pleť a vlasy, způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporují imunitní systém organizmu. Pro docílení omlazujícího efektu doporučuji originální pivní procedury doplnit o částečnou masáž zaměřenou na problémové partie těla nebo celkovou masáž uvolňující svalové napětí.

Pivní lázně - další výhodné balíčky