Wellness Belá

kouzelné wellness pobyty na Malé Fatře …
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá
  • Wellness BeláWellness Belá

Wellness Belá

Kvalitní ubytování v kouzelném přírodním prostředí Malé Fatry, se širokými možnostmi turistického vyžití a wellness pobytů.

Wellness ubytování naleznete asi 22 km od města Žilina, nedaleko obce Belá, Wellness hotel je situovaný v Bránícké dolině v překrásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Hotel je blízko známé turistické destinace Vrátna dolina. V okolí je více destinací, které nabízejí mnoho vycházkových túr pro méně i více zdatnější návštěvníků.

Ubytování - Wellness Belá


Wellness centrum hotelu nabízí finskou saunu, parní saunu, výřivkový bazén, hydromasážní vanu určenou pro podvodní masáž, hydromasážní box a solárium.

Hory v okolí nabízejí široké možnosti letní a zimní turistiky, ve wellness hotelu naleznete dva tenisové kurty a půjčovnu sportovních potřeb.Wellness Belá – luxusní ubytování

Ubytování wellness Belá se nachází v krásné přírodě, v ústraní od ostatních usedlostí. Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, snadno dostupná sportoviště, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce. Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, sportovní tábory, relaxační a ozdravné pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.

Wellness – fenomén dnešní doby …

Předchůdci dnešního wellness se objevují již ve starověkém Egyptě, Řecku i Římě. V Egyptě šlo převážně o kosmetické prostředky a léčbu pomocí teplé vody, v Řecku ale na důležitosti získala idea kalokagathia, která kázala vyspělost a rovnováhu duše a těla. Zdokonalování v atletických disciplínách i sečtělost v básnictví i filosofii, to byl ideál, který se v pozměněné podobě vrací i dnes. Impulz k masové oblíbenosti wellness způsobu života vzešel z USA. Právě tam započal přechod od fitness k wellness, ať už rozšiřováním služeb fitness center (o sauny, masáže, lázně …) nebo samotným ideovým základem šťastného a zdravého života. Jelikož v našich končinách, před rokem 1989 odříznutých od „západního světa“, se teprve po samotové revoluci zakládají fitness centra, není divu, že i wellness masivněji zakotvilo v povědomí české veřejnosti až před několika lety. I tak se ale u nás wellness rozvíjí velmi rychle a nabídka i poptávka roste závratným tempem a wellness produkty se stávají dominantní složkou v péči o zdraví, krásu i štěstí.

Výhodné balíčky wellness pobytů zahrnují kromě ubytování v hotelu a stravy také masáže pro ženy i muže a zároveň Vám umožní volné využití wellness zařízení (bazén, sauna, vířivka, fitness centrum,…) Některé wellness víkendy pro ženy zahrnují také kosmetický balíček ve formě povrchového čištění pleti, masáže obličeje, pleťové masky a dalších příjemných relaxačních procedur.

Ubytování - Wellness Belá

Další ubytování Wellness Belá