Lázně

Lázně - to je pohlazení po těle i duši.
 • LázněLázně Karlovy Vary
 • LázněLázně Poděbrady
 • LázněLázně Bělohrad
 • LázněLázně Teplice v Čechách
 • LázněLázně Libverda
 • LázněLázně Jeseník
 • LázněFrantiškovy Lázně
 • LázněLázně Vráž
 • LázněLázně Velichovky
 • LázněLázně Ostrožská Nová Ves
 • LázněMariánské Lázně
 • LázněLázně Jáchymov
 • LázněLázně Luhačovice
 • LázněKarpacz
 • LázněLázně Bojnice
 • LázněTermální Lázně Hevíz
 • LázněTermální lázně Therme Laa
 • LázněLazně Bled
 • LázněPivni lázně Praha

České lázně jsou jedny z nejvýznačnějších v Evropě.

České lázně mají tu zvláštnost, že mají i přírodní léčivé zdroje - některé české lázně nevyužívají jen minerálních a termálních vod, ale i radonových pramenů, jako například lázně Jáchymov. Lázně Jáchymov jsou unikátní v celoevropském měřítku. České lázně poskytují ideální podmínky k odpočinku a rekreaci. Lázně jsou navštěvovány především klientelou z Německa. Klientelu přitahuje nejen léčivá schopnost přírodních zdrojů, ale i bohatá historie lázeňských míst, památky, ale i atraktivní události jako je např. Karlovarský filmový festival, kterého se každoročně účastní mnoho slavných osobností.

Tradici a světový věhlas mají české lázně především díky ojedinělosti léčivých zdrojů. České lázně zažily velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, v posledních letech dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky. Přicházejí lázeňské pobyty a wellness pobyty. Lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice nabízejí tradiční lázeňské pobyty s dlouhodobějším zaměřením a tematické relaxační pobyty a aktivní wellness pobyty na zkrácenou dobu.

České lázně nabízí svým hostům služby na vysoké úrovni. Informační portál Lázně Info.cz vám nabízí velké množství pobytů. Lázeňská města v Čechách: Lázně Poděbrady, Lázně Bělohrad, Lázně Teplice v Čechách, Lázně Libverda, Lázně Jeseník, Lázně Karlova Studánka, Františkovy Lázně, Lázně Karlovy Vary, Lázně Vráž, Lázně Velichovky, Lázně Ostrožská Nová Ves, Lázně Teplice nad Bečvou, Mariánské Lázně, Lázně Jáchymov, Lázně Třeboň, Termální Lázně Velké Losiny, Lázně Lednice, Lázně Luhačovice, Lázně Nové Hrady, Lázně Bohdaneč, Konstantinovy lázně a Lázně Bludov.

Ubytování Lázně Jeseník


Lázně Slovensko

Lázně Slovensko jsou vyhledávané pro léčivé účinky minerálních vod, které jsou známé po celém světě. Lázně na Slovensku vznikly ve 13. století, uzdravující účinky těchto přírodních zdrojů byly využívány už dávno předtím. Na Slovensku tak postupně začaly vznikat lázně, které v dnešní době ročně navštíví velké množství pacientů z celé evropy.

Rozmanitost a složení minerálních vod působí na každé onemocnění. Kromě minerálních vod léčí lázeňské hosty i příjemné klima a čistý vzduch. Lázně na Slovensku jsou ideálním místem pro ty, kdo hledají relax a odpočinek pro své tělo.

Ubytování Lázně Bojnice


Velké množství lázeňských míst prošlo rekonstrukcí, lázně Slovenko jsou službami na vysoké odborné úrovni. Stačí si jen vybrat lázeňské pobyty, které se vám nejvíce zamlouvají. Díky přírodnímu bohatství se Slovensko řadí mezi země s největším počtem lázní ve střední Evropě.

Lázně Slovensko jsou častým cílem i českých klientů. Lázně Slovensko lákají na dobré ceny a celkovou nabídku cestování na Slovensku, která se může spojit s vhodnými výlety například do Tater.

Informační portál Lázně Info.cz Vám připravil velkou nabídku lázeňských pobytů. Lázeňská města na Slovenku: Lázně Bojnice, Lázně Nový Smokovec, Lázně Brusno, Wellness Belá, Lázně Sliač a Wellness Vysoké Tatry.

Lázně Maďarsko

Maďarsko je zemí s největším počtem lázní v Evropě. Oblast bývalé Pannónie byla díky velkému počtu léčivých pramenů známa už za dob starého Říma. Od té doby se lázně v Maďarsku rozrostly do té míry, že jen za posledních 35 let bylo v zemi otevřeno více než 120 nových luxusních lázeňských zařízení. Lázně Maďarsko ročně navštíví velké množství turistů, kterým termální vody pomáhají v boji s různými onemocněními a poruchami, ale i v boji proti únavě. Lázně Maďarsko vám nabízejí možnost zrelaxovat celé tělo v nejkrásnějších lázních Evropy. Při odpočinku můžete poznávat nádhernou přírodu nebo bohatou historii Maďarska a nezapomeňte si vychutnat skvělou maďarskou kuchyni.

Ubytování Lázně Maďarsko


Maďarské lázně nabízejí více jak 1000 pramenů termální vody, které dosahují minimální teploty 30 °C. Většina z těchto pramenů má léčivé účinky.

Lázně Info.cz vám nabízejí lázeňské pobyty v těchto lázních: Termální Lázně Hevíz, Lázně Zalakaros.

Lázně Slovinsko

Slovinsko je doslova poseto minerálními prameny, lázně jsou zde velmi oblíbeny. Největší koncentrace termálních pramenů se nalézá v pásmu táhnoucím se od severovýchodu až po jihozápad Slovinska. V místech léčivých pramenů vyrostlo velké množství lázní, které jsou dnes známé především v Evropě. Lázně Slovinsko nabízíejí kromě termální vody i moře, oblíbená jsou lázeňská města v Julských Alpách.

Ubytování Lázně Slovinsko


Lázně Slovinsko mají vysokou úroveň služeb, proto jsou ve velkém množství navštěvovány klientelou z okolních zemí, především z Rakouska a Česka. Lázně Slovinsko poskytují velmi dobré podmínky k relaxu a odpočinku při lázeňských procedurách. Velmi dobrým příkladem kombinace lázeňských možností a moderního aquaparku jsou lázně Terme 3000 v městečku Moravské Toplice. Lázně Terme 3000 jsou unikátní uhličitými prameny a aquaparkem s mnoha bazény s tobogány a skluzavkami pro dospělé i pro malé děti.

LázněSlovinsko si musíte vyzkoušet, stačí si jen vybrat z pestré nabídky informačního portálu Lázně Info.cz. Lázně Slovinko: Lázně Bled, Lázně Ptuj, Lázně Terme 3000, Lázně Lendava a Lázně Terme Radenci.

Lázně v Rakousku

Bylo to v dobách Rakouska-Uherska, kdy věnovali panovníci lázeňství hodně pozornosti. Věděli totiž, že krásná rakouská příroda má jedinečné léčivé schopnosti. Lázně v Rakousku si dosud drží vysokou úroveň služeb. Lázně v Rakousku nabízejí kromě termálních pramenů i přírodní bohatství Alp. Alpský čistý vzduch a unikátní horské klima jsou léčivými zdroji, které pomáhají regenerovat lidský organismus.

Rakouské lázně nabízejí kromě luxusu i vynikající služby, které jsou uznávané po celém světě. Většina lázeňských zařízení je i místem turistického ruchu s velkou nabídkou služeb. Lázně v Rakousku jsou spojeny především s wellness pobyty. Rakouské wellness hotely se vyznačují špičkovou úrovní ubytování, gastronomií i wellness center. Krásné termální lázně se nacházejí ve městě Laa an der Thaya.

Lázně Info.cz Vám nabízejí wellness pobyty a relaxační pobyty, Termální lázně Therme Laa se na Vás již těší.

Lázně Polsko

Polské lázně poskytují návštěvníkům ty nejlepší podmínky na relax, wellness a odpočinek. Polsko je velmi bohatá země na všechny přírodné zdroje, které pomáhají unavené nebo nemocné tělo léčit a regenerovat. V Polských lázních lze najít nejen minerální a termální vody, ale na severu země můžete vyzkoušet uzdravující schopnosti Baltského moře, díky kterému mají polské lázně i léčivé klima. Na jihu, ve Vysokých Tatrách, můžeme najít klimatické lázně.

Ubytování Lázně Polsko


Lázeňství je v Polsku rozvinuto na skutečně vysoké úrovni. Lázně v Polsku prošly kompletní rekonstrukcí a nabízejí luxusní ubytování z bohatou nabídkou služeb. Polské lázně si získaly jméno nejen v Evropě, ale po celém světě a dnes je ročně navštíví velké množství turistů. Vyzkoušejte i vy polské lázně, léčivé síly přírody, moře nebo termálních vod.

Informační portál Lázně Info.cz vám nabízí ty nejlepší lázně v Polsku: Karpacz, Szklarska Poręba, Kudowa Zdrój, Zakopane a Kraków

Pivní lázně

Hodně lidí si představuje lázeňské procedury jako koupele v teplé vodě pocházející z léčivého pramene. Je to jinak. V poslední době se stále více lidí oddává lázeňské proceduře s názvem pivní lázně. Je to koupel v lahodném a pro Čechy nejmilovanějším moku, který je upraven speciálně pro účely pivní koupele. Pivní lázně nabízejí mimo samotné koupele v pivě také zážitky doprovodné, jako jsou masáže, léčivé zábaly a nezbytnou konzumaci piva. Pivní lázně jsou v současné době velkým fenoménem doby a po přečtení následujících řádků poznáte proč.

Pivní lázně - výhodné balíčky


Pivní lázně jsou kombinací minerální vody a blahodárných účinků piva a surovin nezbytných k jeho výrobě, které dávají pivní lázni neobyčejnou léčivou sílu. Pivní lázně přispívají k obraně a zlepšení imunitního systému a výrazně pomáhají ke zlepšení krevního oběhu v těle.

Mimo již zmíněných léčivých účinků jsou pivní lázně vhodné pro léčbu lupénky, akné, celulitidy, bolestí kloubů a zad, poruchy nervové soustavy. Pivní lázně využívá hodně lidí jako prostředek ke kompletní regeneraci těla a mysli. Ozdravný účinek pivní lázně je nezpochybnitelný také v kosmetickém průmyslu, můžete těšit na zklidňující účinky, což jistě ocení vaše pleť, vlasy či svaly.

Informační portál Lázně Info.cz vám nabízí pivní lázně v těchto městech: Pivní lázně Chodová Planá, Pivní lázně Praha, Pivní lázně Štramberk, Pivní lázně Olomouc, Pivní lázně Ostrava, Pivní lázně Cheb, Pivní lázně Bahenec , Pivní lázně Bratislava, Pivní lázně v Rakousku a Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.


Ubytování lázně