Víkend pro ženy

dopřejte si nezapomenutelný víkend pro ženy…
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy
  • Víkend pro ženyVíkend pro ženy

Víkend pro ženy

Chcete si přes víkend odpočinout od sterea, nebo si chcete jen tak s kamarádkami vyrazit? Vyzkoušejte víkend pro ženy a zapomeňte tak na své starosti a povinnosti. Můžeme Vám zaručit, že na tento víkend jen tak nezapomenete!

Žijete-li zdravým životním stylem, tak jste už určitě slyšely o posledním trendu a víkend pro ženy si můžete užít v podobě wellness a beauty. Víkend pro ženy je určen všem ženám, které hledají způsob, jak se zbavit stresu a jak zregenerovat své tělo.

Víkend pro ženy - Co můžete očekávat?

Nabídka aktivit je velmi široká, a tak si můžete vybrat z pobytů s nejrůznějšími programy. Obecně platí, že součástí balíčku víkend pro ženy jsou vždy masáže, návštěva sauny, vířivky či solné jeskyně. V některých pobytech najdete také ozdravné koupele či relaxace v bazénu. Doporučujeme vyzkoušet pivní lázně, které jsou velmi populární.

Víkend pro ženy poslouží všem ženám, které se v posledních dnech necítí ve své kůži. Tíží je stres z práce nebo problémy v rodině. Zbavte se problémů a ulevte si od starostí všedních dnů. Nebojte se vyzkoušet víkend pro ženy a užijte si překrásné chvíle!

Víkend pro ženy - typy víkendů a jejich zaměření

Víkend pro ženy může mít různé druhy zaměření, jednotlivé druhy si můžete vybrat a přečíst si o nich bližší informace.

Víkend pro ženy má za cíl především to, aby se žena maximálně uvolnila, načerpala sílu a zbavila se depresí, stavů úzkosti a špatných nálad.

Můžete si vybírat z různých druhů masáží, vybíráme - thajské masáže, čokoládové masáže nebo medové masáže (více masáže). Každá z masáží má pozitivní vliv na jiné oblasti zdraví, určitě však všechny prohřejí a uvolní vaše ztuhlé a napjaté svaly, šlachy a klouby.

Víkend pro ženy v lázních…

Ideální je strávit víkend pro ženy v lázních, kde se o Vás stará profesionální personál a Vy můžete v klidu relaxovat a nechat se hýčkat. Vyzkoušejte i Vy víkend pro ženy v lázních.

Máme velký výběr pobytů z celé České republice. Nahlédněte do kategorie víkend pro ženy a vyberte si ty, které Vám budou nejlépe vyhovovat.

Víkend pro ženy jako ten nejkrásnější dárek…

Udělejte svým manželkám a přítelkyním radost a darujte dárek, na který budou ještě dlouho a rády vzpomínat. Darujte jim víkend pro ženy! Víkend pro ženy se hodí pro každou ženu, která se nechá ráda hýčkat a miluje pobyty v lázních. Víkend pro ženy je originální dárek a zaručeně potěší.

Víkend pro ženy jako Dámská jízda…

Víkendy jsou poskytovány i pro více osob. Není tedy problém domluvit se s kamarádkou a užít si víkend pro ženy společně. Obě si ulevíte od každodenního stresu a zažijete pravou a nefalšovanou dámskou jízdu bez mužů.


Relaxační pobyty pro dva - výhodné balíčky

Další balíčky Víkend pro ženy