Pivní lázně Štramberk

Pivní lázně Štramberk – Lašské pivní kúpele
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk
  • Pivní lázně ŠtramberkPivní lázně Štramberk

Pivní lázně Štramberk – Lašské pivní kúpele

Pivní lázně Štramberk jsou známé také pod označením Lašské pivní kúpele. Pivní lázně Štramberk spatřily světlo světa v roce 2010, kdy byly oficiálně otevřeny. Pivní lázně Štramberk jsou zakomponované do ubytovacího a relaxačního komplexu společně s hotelem Štramberk a solnými jeskyněmi. Pivní lázně Štramberk mají navázat na místní lázeňskou tradici.

Pivní lázně Štramberk – výjimečná procedura

Pivní lázně Štramberk si můžete vychutnat v krásných historických prostorách, které umocní Váš zážitek ze samotné pivní koupele. Pivní lázně Štramberk jsou výjimečnou procedurou, která Vám dodá energii po celý rok.

Městu Štramberk přibyla v roce 2010 i další turistická atrakce v podobě Lašských pivních kúpelí. Neváhejte a navštivte místní Pivní lázně Štramberk, které nabízejí koupel v dubovo-modřínových kádích. Původní klimatické lázně fungovaly na principu léčby ovčí syrovátkou, bylinnou lázní a sázením baněk. Nynější lázně nabízejí novou formu v podobě pivních lázní. Hlavní náplní pivních koupelí je tak místní pivo Štramberský trubač.

Město Štramberk leží v Moravskoslezském kraji poblíž města Kopřivnice. Pivní lázně Štramberk naleznete přímo na náměstí v budově s číslem 7. Dříve zde bývala solná jeskyně, nový majitel se rozhodl rozšířit své aktivity i do oblasti pivních lázní. Vytvořil i místní pivovar, který stáčí kvasnicové pivo Trubač, jehož si můžete během Vaši pivní lázně užívat do sytosti!

Pivní lázně Štramberk Vám nabízejí unikátní aromaterapii, kterou nenajdete nikde jinde! Tato aromaterapie je založená na postupném uvolňování chmelových silic. Používané éterické oleje se získávají z toho nejlepšího chmelu - žateckého poloraného červeňáku. Tímto způsobem se docílí nejdokonalejšího zážitku z pivní lázně.

Pivní lázně Štramberk obsahují širokou škálu vitamínů, především vitamíny B. Ve chmelu najdete zase hořčiny, pryskyřice a lupulin. Všechny tyto léčivé látky se za zvýšené teploty lépe uvolňují a dostávají do lidského těla přes teplem otevřené póry na pokožce. Tím se pokožka čistí a regeneruje. Je také prokázáno, že se podporuje léčení akné, celulitidy a lupénky. Teplota vody zrychluje krevní oběh, blahodárně působí na cévy a klouby.

Pivní lázně - výhodné balíčky


A v čem jsou Pivní lázně Štramberk výjimečné?

Představte si pocit uvolnění v příjemné pivní lázni, kde koupel obsahuje jedinečné složení minerálních látek a vitamínů, které jsou zároveň produkty při výrobě a zrání piva, doplněné blahodárnými účinky solí z Mrtvého moře. To vše umocňují masivní dubovo-modřínové kádě, jejichž dřevo pochází z krásných lesů Valašsko-Kloboucka. V klidu si můžete vychutnávat místní kvasnicové pivo Trubač, které se vaří v tomto městě jen několik kroků od kúpelí.

Aby byl účinek všech ozdravných procesů dokonalý, je celá ozdravná kúra doplněna unikátní aromaterapií. Ta je založena na bázi uvolňujících se chmelových silic, jejichž receptura byla vytvořena speciálně pro Pivní lázně Štramberk. Tato aromaterapie vychází z dlouhodobě známých blahodárných účinků chmele na lidské zdraví, které doprovází zejména antibakteriální a zklidňující procesy. K tomu používáme éterické oleje extrahované z nejkvalitnější odrůdy žateckého poloraného červeňáku – nekorunovaného krále mezi chmelovými odrůdami. Samotná lázeň má příznivé účinky na lidské tělo především díky celé škále vitamínů B, obsažených v pivu a dále lupulinu, hořčinám a pryskyřicím, jež chmelové šištice obsahují.

Ideální teplota lázně 37–40 °C aktivuje všechny tyto složky v kombinaci, jež je lidskému zdraví prospěšná, blahodárně působí na pokožku a přispívá k dalším ozdravným procesům v lidském těle.

Po 20 minutové pivní lázni si odpočinete v relaxační místnosti s nádherným výhledem do okolí. A pak už bude záležet jen na vás, zda si dále dopřejete příjemnou masáž nebo návštěvu solných jeskyní, které jsou propojeny s pivními lázněmi tajuplnými chodbami s historickými exponáty.Pivní lázně - výhodné balíčky