Lázeňské hotely

wellness hotely, residence, sanatoria, vily, pensiony, ...

Ubytování lázně Česká republika

Ubytování Lázně Poděbrady, Ubytování Lázně Bělohrad, Ubytování Lázně Teplice v Čechách, Ubytování Lázně Libverda, Ubytování Lázně Jeseník, Ubytování Lázně Karlova Studánka, Ubytování Františkovy Lázně, Ubytování Lázně Karlovy Vary, Ubytování Lázně Vráž, Ubytování Lázně Velichovky, Ubytování Lázně Ostrožská Nová Ves, Ubytování Lázně Teplice nad Bečvou, Ubytování Mariánské Lázně, Ubytování Lázně Jáchymov, Ubytování Lázně Třeboň, Ubytování Termální Lázně Velké Losiny, Ubytování Lázně Lednice, Ubytování Lázně Luhačovice, Ubytování Lázně Nové Hrady, Ubytování Lázně Bohdaneč, Ubytování Lázně Bludov, Ubytování Konstantinovy lázně

Ubytování lázně Slovensko
Ubytování Lázně Bojnice, Ubytování Lázně Nový Smokovec, Ubytování Lázně Brusno, Ubytování Wellness Belá, Ubytování Lázně Sliač, Ubytování Wellness Vysoké Tatry
Ubytování lázně Polsko
Ubytování Karpacz, Ubytování Lázně Szklarska Poręba, Ubytování Lázně Kudowa Zdrój, Ubytování Zakopane, Ubytování Kraków
Ubytování lázně Rakousko
Ubytování Termální lázně Therme Laa
Ubytování lázně Slovinsko
Ubytování Lázně Bled, Ubytování Lázně Ptuj, Ubytování Lázně Terme 3000, Ubytování Lázně Lendava, Ubytování Lázně Terme Radenci
Ubytování lázně Maďarsko
Ubytování Termální Lázně Hevíz, Ubytování Lázně Zalakaros

Ubytování Lázně Poděbrady

Zimní lázně

Zimní lázněNově zrekonstruovaný lázeňský hotel Zimní lázně je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády. S hotelem Libenský je propojený prosklenou spojovací chodbou. V pokojích je vybavení odpovídající tříhvězdičkového standardu - sprcha s WC, lednička, telefon s přímou provolbou a barevný televizor se satelitním příjmem. Hotel Zimní lázně má vlastní parkoviště a nabízí hostům půjčovnu jízdních kol nebo pronájem relaxačního bazénu.


Výhodné balíčky Zimní lázně

Lázeňský hotel PARK

Lázeňský hotel PARKLázeňský hotel PARK je relaxačním rájem, vzdáleným méně než 50 km od Prahy. Lázeňský hotel PARK je umístněn v centrální části lázeňského parku v nádherném prostředí lázeňského města Poděbrady. Lázeňský hotel PARK představuje moderní komplex ve standardu “First class”, uvnitř kterého jsou také poskytovány veškeré terapie. Samozřejmostí je bezbarierový přístup. V hotelu je k dispozicii půjčovna jízdních kol a možnost využití inline bruslí. Zahrát si můžete třeba golf, tenis, squash, bowling, nebo také zajezdit na koni.

Výhodné balíčky Lázeňský hotel PARK

SPA Hotel Felicitas

SPA Hotel FelicitasSPA Hotel Felicitas je novostavbou s moderním léčebným a rehabilitačním centrem a patří k tomu nejlepšímu, co mohouPoděbradysvým návštěvníkům nabídnout. SPA Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě, co nepochybně přispívá k lukrativnosti tohoto hotelu. SPA Hotel Felicitas nabízí celkem 50 pokojů s kompletním příslušenstvím a nezapomnělo se zde ani na detaily jakými jsou minibar, nebo bezpečností schránka.


Výhodné balíčky SPA Hotel Felicitas

Hotel Golfi

Hotel GolfiHotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady, v malebném zákoutí u řeky Labe. Hotel Golfi nabízí pohodlné ubytování v komfortně zařízených pokojích s výhledem na řeku a poděbradský zámek. Standardní výbavou všech pokojů je TV se satelitem, minibar, telefon a koupelnas vanou nebo sprchovým koutem. Hosté si mohou vybrat z pokojů různých velikostí a vybavení, k dispozici jsou také podkrovní pokoje. Věříme, že se Hotel Golfi stane Vaší „srdeční záležitostí“!


Výhodné balíčky Hotel Golfi

Hotel Zámeček

Hotel ZámečekNově zrekonstruovaný Hotel Zámeček je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel Zámeček nabízí moderní komfort ve stylovém prostředí a bohatě vybavené pokoje s celkovou kapacitou 85 lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitem, telefonem, připojením na internet a minibarem.Výhodné balíčky Hotel Zámeček

Hotel Bellevue - Tlapák

Hotel Bellevue - TlapákHotel Bellevue - Tlapák v srdci poděbradského lázeňského parku u proslulých květinových hodin. Přímo do hotelu je přiveden pramen minerální vody Poděbradky, jejíž léčivou sílu můžete během pobytu vyzkoušet. Hotel Bellevue - Tlapák disponuje vlastním wellness a balneo-rehabilitačním centrem s profesionálním personálem a pestrou nabídkou nejrůznějších relaxačních a léčebných procedur, které budou hýčkat Vaše tělo i mysl.


Výhodné balíčky Hotel Bellevue - TlapákUbytování Lázně Bělohrad

Spa resort Strom života

Spa resort Strom životaNový lázeńský komplex Spa resort Strom Života, který je součástí léčebného komplexu Lázní Bělohrad představuje výjimečný objekt, který nemá v Českém lázeňství obdobu. Snoubí se zde tradice stoletých lázní s moderním hotelovým designem, výborný dojem umocňují perfektní lázeňské služby a klidná přírodní atmosféra, nacházející se všude kolem resortu. Součástí nabídky jsou klasické Lázeňské pobyty, ale také individuální relaxační programy. Výnimkou nejsou wellness a beauty program pro mladší i starší generaci a také poutavé programy pro vaše děti. Lázeňský resort Spa resort Strom Života nabízí kompletní spektrum lázeňských procedur, Exotic Spa, Beauty Spa, luxusní restaurace, salonek i kolonádní promenádu komunikující s originální zahradou.


Výhodné balíčky Spa resort Strom života

Lázeňský hotel Grand

Lázeňský hotel GrandHotel Grand byl postaven v roce 1936 a později propojen s rehabilitační klinikou, jejíž součástí jsou ordinace lékařů a komplexní lázeňský provoz. Součástí Hotelu Grand je také jídelna, dvě kavárny a venkovní terasu. Na hotel Grand přímo navazuje 20 - timetrový krytý, vyhřívaný bazén. V nové části vás čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Grand

Hotel Anna Marie

Hotel Anna MarieHotel Anna Marie byl uveden do provozu v roce 1995 a byl pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Assenburgu. Hotel Anna Marie s kapacitou 95 lůžek nabízí zajímavě řešené prostory, stylovou kavárnu, saunu a solárium, moderně upravené wellness centrum, kosmetiku, pedikúru, manikúru, kadeřnictví a špičkovou technikou vybavený konferenční sál. Čekají vás zde příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem. Pro náročné jsou připraveny prostorné apartmány.


Výhodné balíčky Hotel Anna MarieUbytování Lázně Teplice v Čechách

Císařské lázně

Císařské lázněKouzelnou lázeňskou atmosféru a lázeňskou péči můžete pocítit v hotelu Císařské lázně ležícím v centru lázeňského města Teplice. Budova tohoto lázeňského domu je historicky nejstarší a léčil se tu samotný rakouský císař František Josef, na jehož počest byl teplický hotel pojmenován. Lázeňský dům byl nedávno rekonstruován a hostům nabízí kompletní lázeňské služby.


Výhodné balíčky Císařské lázně

Lázeňský dům Beethoven

Lázeňský dům BeethovenLázeňský dům Beethoven situovaný do historického jádra lázeňského města Teplice v Čechách vznikl architektonickým propojením původních lázeňských domů. Moderní Lázeňský dům Beethoven je obklopen nádhernými parky, kde můžete relaxovat mezi lázeňskými procedurami, které jsou poskytovány přímo v lázeňském domě.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Beethoven

Kamenné lázně

Kamenné lázněV novobarokním slohu je postavena budova hotelu Kamenné lázně v Teplicích. Nachází se v rozlehlém parku plném zeleně v Lázních Teplice. Kamenné lázně Vám poskytne veškerou péči, která je založená na dlouholetých zkušenostech a tradicích v léčení. Komfortně vybavené tříhvězdičkové pokoje a bohatá nabídka Balneocentra Vám dodají novou energii.


Výhodné balíčky Kamenné lázně

Lázeňský dům Judita

Lázeňský dům JuditaLázeňský dům Judita leží v blízkosti krásného a rozlehlého parku a je součástí lázeňské čtvrti Šanov. Lázeňský dům Judita poskytuj jak léčebné programy tak i wellness programy. V Lázeňském domě Judita se nachází recepce, jídelny, kavárna s terasou a společenským sálem a samozřejmě také zdravotnické úseky. Dále součástí kavárny je také knihovna a internetový koutek. Lázeňský dům Judita disponuje 115 lůžky. Součástí domu je také 5 luxusních apartmánů.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Judita


Ubytování Lázně Libverda

Lázeňský hotel INN

Lázeňský hotel INNHotel INN v Lázních Libverda nalezneme v lázeňském lesoparku na periferii lázeňské zóny. Lázeňský hotel INN zajišťuje perfektní hotelový komfort spolu s nabídkou lázeňských procedur. Lázeňští hosté si mohou zvolit ubytování ve standardně vybavených pokojích nebo apartmánech v kategorii Superior.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel INN

Hotel Nový dům

Hotel Nový důmHotel Nový dům v Lázních Libverda je v celém lázeňském komplexu největším hotelem a pojme až 363 osob. Lázeňští hosté mohou využít ubytování v různých kategoriích, a to buď ve zrekonstruovaných, standardně vybavených pokojích nebo v apartmánech kategorie Superior.


Výhodné balíčky Hotel Nový dům

Lázeňský penzion Haná

Lázeňský penzion HanáStromy a lázeňským parkem je obklopen Penzion Haná v Lázních Libverda, který nabízí ubytování v 16 pokojích kategorie klasik plus. Lázeňský penzion Haná je jedinečný mezi ostatními ubytovacími zařízeními v Lázních Libverda tím, že se můžete ubytovat i se svými domácími mazlíčky.


Výhodné balíčky Lázeňský penzion Haná

Lázeňský penzion Labská

Lázeňský penzion LabskáPenzion Labská v Lázních Libverda je útulný penzion velmi vhodný pro ubytování rodin s dětmi nebo pro uzavřené společnosti. Lázeňský penzion Labská je situovaný v klidném prostředí kousek od lázeňské kolonády. Užijte si v Penzionu Labská krásný lázeňský víkendový nebo vícedenní pobyt v klidných severočeských lázních.


Výhodné balíčky Lázeňský penzion Labská

Lázeňský penzion Vodoléčba

Lázeňský penzion VodoléčbaAtraktivní polohou se pyšní lázeňský Penzion Vodoléčba v Lázních Libverda, který je situován pouhých 50 metrů od lázeňské kolonády. Lázeňský penzion Vodoléčba nabízí ubytování zejména pro ty, kteří hledají soukromí – pokoje disponují dvěma samostatnými ložnicemi.


Výhodné balíčky Lázeňský penzion Vodoléčba

Penzion Frýdlant

Penzion FrýdlantPenzion Frýdlant se nachází uprostřed lázeňského parkuLázní Libverda. Penzion Frýdlant je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Penzion Frýdlant disponuje kapacitou 22 lůžek. K dispozici jsou Vám také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování penzion dozajista naplní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Kromě procedur prováděných v lázeňském komplexu, mohou návštěvníci využívat také saunu, whirlpool a solárium umístněné přímo v budově.

Výhodné balíčky Penzion FrýdlantUbytování Lázně Jeseník

Lázeňský dům Priessnitz

Lázeňský dům PriessnitzLázeňský dům Priessnitz nabízí ubytování s celkovou kapacitou 251 lůžek, toho 15 apartmánů, 93 dvoulůžkových a 35 jednolůžkových pokojů. Hostům je k dispozici hotelová recepce s nepřetržitým provozem, ošetřovna, ordinace, balneoterapie, celkem 3 jídelny s nabídkou domácí i mezinárodní kuchyně a možností volby dietní a vegetariánské stravy. Příjemné prostředí nabízí denní bar, taneční kavárna a další společenské prostory.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Priessnitz

Lázeňský dům Jan Ripper

Lázeňský dům Jan RipperLázeňský dům Jan Ripper se nachází v klidném prostředí centra lázeňského areálu. Lázeňský dům Jan Ripper nabízí ubytování s celkovou kapacitou 87 lůžek,z toho 4 apartmány, 32 dvoulůžkových a 15 jednolůžkových pokojů. Vstup do objektu je bezbariérový a z uvedeného počtu pokojů jsou dva pokoje uprave­ny pro handicapované hosty. Lázeňské procedury jsou realizovány v budově BALNEOTHERAPIE, která je 50 m od lázeňského domu J. Ripper.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Jan Ripper

Lázeňský dům Bezruč

Lázeňský dům BezručLázeňský dům Bezruč s kapacitou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, minibarem, TV-SAT, fénem a telefonem. Převážná většina pokojů má prostorný balkón s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. V budově se nachází inhalatorium, ordinace, ošetřovna, jídelna s kuchyní a recepce s nepřetržitým provozem. Vstup do objektu je bezbariérový a z uvedeného počtu pokojů jsou dva pokoje upraveny pro handicapované hosty. Hostům je k dispozici výtah, společenská místnost, jídelna a recepce s nepřetržitým provozem.


Výhodné balíčky Lázeňský dům BezručUbytování Lázně Karlova Studánka

Slezský dům

Slezský důmSlezský dům je nově rekonstruovaná budova z roku 1909 s 1 a 2 lůžkovými komfortními pokoji I. kat. (ev. v kombinaci se společnou předsíní - pro rodinu) s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem. Lůžková kapacita Slezského domu je 110 osob.


Výhodné balíčky Slezský dům

Lázeňský hotel Bezruč

Lázeňský hotel BezručLázeňský dům Bezruč je nově zrekonstruovaná budova stojící ve středu lázeňského komplexuLázní Karlova Studánka. Lázeňský dům Bezruč nabízí ubytování v 1 a 2 lůžkových, komfortně zařízených pokojích I.katagorie s kapacitou 102 lůžek, s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem. V objektu se nachází lázeňská čítárna s možností využití internetu.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel BezručUbytování Františkovy Lázně

Fortuna Lázeňský dům Praha

Fortuna Lázeňský dům PrahaVše na dosah budete mít v hotelu Fortuna Lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních. Lázeňský hotel je situován jen pár kroků od kolonády naproti Městskému divadlu Františkovy Lázně. Fortuna Lázeňský dům Praha nabízí vlastní bazén s léčivým pramenem a dokonalé lázeňské procedury pro Vás budou oázou relaxace duše i těla.


Výhodné balíčky Fortuna Lázeňský dům Praha

Lázeňský hotel Pyramida I.

Lázeňský hotel Pyramida I.Lázeňský hotel Pyramida I. je komplexem dvou hotelů - Hotel Pyramida I. a Hotel Pyramida II. v jednom areálu a nachází se přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Hotel se specializuje na nemoci pohybového ústrojí a oběhového systému. Jako jeden z mála nabízí laserovou terapii.Lázeňský hotel Pyramida I. svým klientům nabízí komfortní ubytování v 62 pokojích. Jedná se jak o apartmány, dvoulůžkové i jednolůžkové pokoje. Klientům je také k dispozici plně vybavená rehabilitace, bazén, sauna, restaurace s vyhlídkovou vinárnou a internetový koutek.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Pyramida I.

Hotel Bohemia

Hotel BohemiaHotel Bohemia nabízí hezké a příjemné ubytování v centru Františkových Lázní. Pokoje jsou standardně vybaveny toaletou, chladničkou, minibarem a televizí se satelitním příjmem a nově také bezdrátovým připojením k internetu. Pro větší spojenost klientů jsou v hotelu nově otevřené nekuřácké pokoje. Hotel Bohemia svým klientům také nabízí velmi kvalitnílázeňské a wellness služby. Samozřejmostí je bezplatné centrální hlídané parkoviště umístěno přímo u hotelu.


Výhodné balíčky Hotel Bohemia

Hotel Francis Palace

Hotel Francis PalaceHotel Francis Palace nabízí 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna/wc, lednička, telefon s přímou volbou, SAT – TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a možnost bezdrátového připojení k internetu. Součástí hotelu je recepce, restaurace, kavárna, letní a zimní terasa, výtah, parkoviště hlídané kamerovým systémem, směnárna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí. Hostům slouží i přilehlá zahrada s posezením a fontánkou minerální vody. Všechny služby je možné hradit kreditními kartami.


Výhodné balíčky Hotel Francis Palace

Hotel Francis

Hotel FrancisHotel Francis je příjemný rodinný hotel ve Františkových Lázních. Historie této nádherné budovy sahá již do 19. století. Díky své poloze je hotel kulturně spojený s lázeňskou kolonádou, od které je vzálen pouhých pět minnut chůze. Hotel Francis byl kompletně zrekonstruován a je otevřen od roku 2004.


Výhodné balíčky Hotel Francis

Sanatorium Dr.Peták

Sanatorium Dr.PetákLázeňské sanatorium Dr. Peták se nachází v klidné části Františkových Lázní, jenom pár minut chůze od centra města. V blízkosti sanatoria se nachází lesopark a léčivé prameny. Budova sanatoria byla vybudována v roce 2001, jako moderní hotel poskytující komplexní lázeňskou léčbu. Sanatorium Dr. Peták je dvoupodlažní a skládá se z hlavní budovy, kde se nachází recepce, ubytování, balneo-rehabilitační oddělení a bazénem a restaurace pro hosty a z nově postaveného pavilonu.


Výhodné balíčky Sanatorium Dr.Peták

Spa Hotel Centrum

Spa Hotel CentrumSpa Hotel Centrum se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku, nedaleko lázeňské promenády města Františkovy Lázně. Spa Hotel Centrum svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru a vynikající lázeňské služby. Plnohodnotná lázeňské péče je pro hosty zajištěna v moderním baleno provozu s rehabilitačním bazénem a ke koupelím se využívá voda z přírodního minerálního pramene. Pokoje jsou komfortně zařízené a jejich součástí je kouplena s WC, televize se satelitem, telefon, lednice a trezor.


Výhodné balíčky Spa Hotel Centrum

Hotel Komorní hůrka

Hotel Komorní hůrkaHotel Komorní Hůrka se nachází jen 1200 m od Františkových Lázní a 2,5 km od Chebu. Hotel Komorní Hůrka leží na hranici s Národní přírodní památkou Komorní hůrka, která patří k nejatraktivnějším místům v blízkosti lázní. Její pozoruhodnost zejména umocňuje spojení s Johanem Wolfgangem Goethem. Klientům hotelu jsou k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.


Výhodné balíčky Hotel Komorní hůrka

Sanatorium Klíma

Sanatorium KlímaSanatorium Klíma se nachází na okraji lesoparku v klidné lokalitě, pouhých 10 minut chůze od centra Františkových Lázní. U nás si můžete dopřát tradiční františkolázeňskou léčbu v moderně zařízeném sanatoriu s rozlehlou zahradou. Kromě komfortního ubytování a vynikající kuchyně jistě oceníte i široké možnosti aktivního odpočinku nebo zajímavá místa v okolí.


Výhodné balíčky Sanatorium Klíma

Hotel Reza

Hotel RezaHotel Reza leží v centru Františkových Lázních s výhledem do městského parku, který je vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády. Hotel Reza je starý více než 180 let a byl kompletně zrekonstruován v roce 2003. Hotel Reza si i přes rekonstrukci zachoval svou původní tvář. Nově vzniklé moderní a luxusní lázeňské centrum nabízí svým klientům a pacientům veškerý komfort. Hotel Reza nabízí 40 komfortních a elegantních dvoulůžkových pokojů, z nichž jeden je určen pro tělesně postižené.


Výhodné balíčky Hotel Reza

Wellness Hotel Ida

Wellness Hotel IdaWellness Hotel Ida leží v historickém centru Františkových Lázní. Historie sahá k počátku 19. století. I přes rozsáhlou rekonstrukci v roce 2009 si Wellness Hotel Ida zachoval svůj historický ráz. Součástí hotelu je recepce, letní terasa, restaurace, výtah a wellness centrum. Wellness Hotel Ida nabízí 16 luxusně zařízených pokojů včetně možnosti internetu.


Výhodné balíčky Wellness Hotel Ida

Lázeňský hotel Tři lilie

Lázeňský hotel Tři lilieLázeňský hotel Tři lilie se nachází v samém srdci krásných Františkových Lázní, který zve své návštěvníky k ubytování ve svých unikátních pokojích a apartmánech. Klienti hotelu mohou dále využít balneocentra s bohatou nabídkou lázeňských procedur, které Vás zahřejí na těle i duši. Okolí Františkových Lázní vybízí k procházkám či projížďkám.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Tři lilie

Hotel Savoy

Hotel SavoyHotel Savoy byl postaven v reprezentativním stylu vídeňské novorenesance. Všechny lázeňské procedury jsou aplikovány přímo v lázeňském domě. Kromě jiného dámy jistě ocení kadeřnictví a gentlemani pak společenskou místnost s šachovým stolkem. Pro každého se pak nabízí špičkově vybavené balneocentrum s nabídkou.


Výhodné balíčky Hotel Savoy

Lázeňský dům Belvedere

Lázeňský dům Belvedere Lázeňský dům Belvedere Vám nabízí lázeňskou péči v místě, kde má lázeňství dlouhou historii a stále jedinečný historický architektonický ráz? Nechte se pozvat do západočeských Františkových Lázní do Lázeňského domu Belvedere. Nádherná historická budova je situována do lázeňského parku. Tříhvězdičkový hotel disponuje vlastním lázeňským balneoprovozem.


Výhodné balíčky Hotel Savoy

Lázeňský dům Dr. Adler

Lázeňský dům Dr. AdlerLázeňský dům Dr. Adler je umístěn v příjemné lokalitě u zeleně lázeňského parku ve Františkových Lázních. Profesionální služby jako ubytování ve tříhvězdičkovém standardu, stravování ve vyhlášené restauraci a také skvělá péče týmu odborníků balneocentra Vás nechají zapomenout na starosti všedních dnů.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Dr. Adler

Lázeňský dům Goethe

Lázeňský dům GoetheLázeňský dům Goethe má nádhernou polohu v nejkrásnější ulici západočeských Františkových Lázní, na Národní třídě. V útulných pokojích ve tříhvězdičkovém standardu se budete cítit jako doma. Jistě jste přijeli do Františkových Lázní kvůli lázeňským procedurám.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Goethe

Lázeňský hotel Imperial

Lázeňský hotel ImperialVe Františkových Lázních Vás vítá luxusní historický Hotel Imperial, který je zasazen v zeleni lázeňského parku. Naplňuje veškerá přání klientů. Luxusně vybavené pokoje a apartmány, špičkově vybavené balneocentrum s nabídkou tradičních lázeňských procedur, bazén se saunou a přátelskou atmosféru podtrhuje lobby-bar.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Imperial

Lázeňský hotel PAWLIK

Lázeňský hotel PAWLIKLázeňský hotel Pawlik patří do lázeňského komplexu ve Františkových Lázních, jehož součástí je populární Aquaforum, svět vody a relaxace, dále fitness & wellness centrum Fitforum, a také Císařské lázně. Samotný františkolázeňský hotel nabízí lázeňské pobyty pro náročné s komplexními hotelovými službami.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel PAWLIKUbytování Lázně Karlovy Vary

Spa Resort Sanssouci

Fortuna Lázeňský dům PrahaSpa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex v centru lázeňské zóny Karlových Varů. Spa Resort Sanssouci vznikl spojením 3 významných lázeňských zařízení hotelů Švýcarský dvůr, Sanssouci a Villy Mercedes. Spa Resort Sanssouci nabízí kapacitu celkem 675 lůžek ve 360 luxusních pokojích, které jsou rozděleny do dvou budov Blue House s výhledem buď na město nebo do parku a Green House s výhledem na město, ulici nebo také do parku.


Výhodné balíčky Spa Resort Sanssouci

Balneo Poppy

Balneo PoppyBalneo Poppy leží na okraji Karlových Varů (Březová) v tzv. zeleném prstenci a je obklopen hustými lesy, které jsou ideální možností pro pěší a cykloturistiku. Balneo hotel Poppy je ideální pro odpočinek od ruchu velkoměsta, relaxační pobyty, pobyty kombinující lázeňskou péči s moderním wellness a zkrášlující pobyty pro ženy každého věku. Hotel byl vybudován v 70. Letech a v roce 2010 prošel kompletnírekonstrukcí, která si kladla za cíl moderní design a vysoký komfort prokaždého svého hosta. Ubytování je zajištěno v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích (koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor). Polovina pokojů má balkón s výhledem na nedaleko protékající řeku Teplá. Veškeré nabízené procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově Balneo hotelu Poppy.


Výhodné balíčky Balneo Poppy

Hotel Lafonte

Hotel LafonteHotel Lafonte je umístěn v klidné čtvrti Rybáře vKarlových Varech (cca 20 min. chůze od lázeňských kolonád). Hotel Lafonte nabízí ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojích. Hotel Lafonte má vlastní balneo provoz s nabídkou léčebných a wellness procedur. Přímo vhotelu Lafontese nachází bazén 3,5 x 7m, 30 – 32 stupňů celsia s protiproudem a masážními tryskami, samostatná sauna a whirpool. Hotel Lafonte nabízí kadeřnictví, kosmetické služby, manikúru, pedikúru. Nabízíme bezpečné parkování v parkovacím domě za poplatek, v letních měsících posezení na zahrádce před hotelem.


Výhodné balíčky Hotel Lafonte

Lázeňský dům Morava

Hotel LafonteLázeňský dům Morava se nachází asi 250 metrů od vývěrů vřídelních pramenů a lázeňského centra. V objektu jsou 3 apartmány, 14 jednolůžkových a 27 dvoulůžkových pokojů. Lázeňský dům Morava má většinu pokojů orientovanou na jih, má balkony a výhled na centrumKarlových Varů. Ostatní pokoje mají výhled na uklidňující zalesněný svah s výhledem na Jelení skok. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku, televizi se satelitním příjmem, telefonem, atd. a jsou vybaveny stylovým masivním rustikálním nábytkem. V 6. patře je bazén s protiproudem a několika typy masážních trysek. Součástí bazénu je parní lázeň. Naše solná jeskyně je jediná v lázeňském centru.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Morava

Wellness hotel Jean de Carro

Wellness hotel Jean de CarroWellness hotel Jean de Carro s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů. Karlovy Vary nabízejí svým hostům neobyčejné zážitky. Ať už se jedná o kulturní pořady, sportovní aktivity nebo o nerušený odpočinek - to, po čem Vaše srdce touží určitě v Karlových Varech najdete, vše je na dosah ruky. Mezinárodní karlovarské letiště je vzdálené od hotelu pouhých 10 minut jízdy autem, na pražské letiště se dostanete za 2 hodiny. Lázně Karlovy Vary jsou ideálním místem k relaxaci, aktivnímu odpočinku nebo lázeňskému pobytu.


Výhodné balíčky Wellness hotel Jean de Carro

Lázeňský dům Purkyně

Lázeňský dům PurkyněLázeňský dům Purkyně se nachzí přímo v historickém lázeňském centru u proslulých kolonád Vřídelní, Tržní, Zámecké a Mlýnské. V dosahu několika metrů je většina světově známých pramenů vřídelní vody, ve kterých se budete moci vykoupat i vy. Lázeňský dům Purkyně nabízí 22 pokojů s hezkých výhledem na Zámeckou věž, s druhé strany na barokní kostel Máří Magdaleny.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Purkyně

Hotel Imperial

Hotel ImperialHotel Imperial pochází z počátku 20. století a už v této době patřil mezi nejvýznamnější a nejluxusnější hotely v Karlových Varech, ke kterým patří i dnes. Hotel Imperial nabízí kapacitu 205 pokojů a 383 lůžek s výhledem buď na město nebo na les a s každodenním úklidem a s koupelnovou kosmetikou v každém pokoji zdarma s doplněním dle potřeby. Hotel Imperial svým hostům nabízí hlídané parkoviště hotelovým personálem a dáletaké například pronájem vozidel v případě, že by si hosté chtěli udělatsoukromý výlet po okolí. Lázeňští pacienti ubytovaní v hotelu Imperialmohou zdarma využívat autobusových linek k dopravě po městě. Kromětěchto autobusových linek mohou hosté hotelu Imperial zdarma využívatLanovku Imperial, která vede od hotelu přímo na kolonádu.


Výhodné balíčky Hotel Imperial

Lázeňský dům Smetana-Vyšehrad

Lázeňský dům Smetana-VyšehradLázeňský dům Smetana-Vyšehrad v Karlových Varech nabízí ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou. Lázeňský dům Smetana-Vyšehrad Je situovaný v nádherném prostředí Karlových Varů uprostřed lázeňských lesů a v blízkosti léčivých pramenů. Poloha hotelu je výhodná z hlediska dopravy, od centra je vzdálený jen 15 minut. Kromě klasických jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, jejiž součástí je vlastní koupelna s vanou nebo sprchou, hotel disponuje i třemi apartmá.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Smetana-Vyšehrad

Hotel Wellness & Spa Ambiente

Hotel Wellness & Spa AmbienteČtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Ambiente leží v samém srdci Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na kostel Máří Magdalény. Překročíte práh a jste uprostřed historického lázeňského centra. Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdáleno pouhých 10 minut, k Pražskému letišti jsou to dvě hodiny jízdy autem. Wellness & Spa hotel Ambiente Vám nabízí v každém ročním období příjemný pobyt. Naším největším přáním je, abyste se u nás cítili co nejlépe. Dopřejte si chvilku odpočinku a zažijte profesionální servis, relaxaci v luxusním prostředí a nezapomenutelný výhled na lázeňské město.


Výhodné balíčky Hotel Wellness & Spa Ambiente

Hotel Salvator

Hotel SalvatorHotel Salvator byl otevřen v listopadu 2007 po rekonstrukci historické budovy, kterou navštívil v roce 1712 ruský car Petr Veliký. Hotel Salvator se nachází přímo v lázeňské zóně známé jako Mlýnská kolonáda, kde vyvěrá většina léčivých pramenů. Hotel Salvator nabízí svým klientům luxusní ubytování v pokojích, které jsou zařízené v romantickém biedermeierovském stylu. Aby byl hotel přístupný všem, nabízí bezbariérový přístup, výtah a speciální pokoj pro tělesně postižené.V hotelu je nabízena komplexní lázeňská léčba včetně široké nabídky balneoterapeutických a rehabilitačních procedur. Hotel Salvator patří mezi hotely v Karlových Varech, které nabízejí koupele v termální minerální vodě, která byla do hotelu přivedena přímo z Vřídla. Hotel Salvator poskytuje svým klientům komfort, individuální přístup ke každému z hostů a služby na špičkové úrovni, která jistě uspokojí ty nejnáročnější lázeňské klienty.


Výhodné balíčky Hotel Salvator

Parkhotel Richmond

Parkhotel RichmondJeden z nejkrásnějších lázeňských hotelů v Karlových Varech nese jméno Parkhotel Richmond. Nachází se na břehu říčky Teplé, obklopen anglickým parkem a lázeňským lesem, které přímo vybízí k procházkám a odpočinku, které jsou doporučovány jako součást lázeňských a relaxačních programů tohoto luxusního karlovarského hotelu.


Výhodné balíčky Parkhotel Richmond

Park Spa hotel Sirius

Park Spa hotel SiriusRelaxační a lázeňský pobyt v Karlových Varech zažijete v hotelu Park Spa hotel Sirius, který je jedinečný svoji polohou v lázeňské zóně blízko Mlýnské kolonády. Tento karlovarský hotel s domácí atmosférou disponuje 23 komfortně vybavenými pokoji ve čtyřhvězdičkovém standardu.


Výhodné balíčky Hotel Romance

Hotel Romance

Park Spa hotel SiriusV těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády v Karlových Varech je umístěn špičkový Hotel Romance, kde máte jedinečnou příležitost prožít příjemný pobyt ve stylově zařízených pokojích nebo rodinných apartmánech ve čtyřhvězdičkovém komfortu. Plně vychutnat si můžete svůj pobyt i díky masážnímu salónu, a také v Café Restaurantu Puškin.


Výhodné balíčky Hotel Romance

Hotel Mignon

Hotel MignonProžijte příjemný relaxační pobyt v Karlových Varech v Lázeňském hotelu Mignon. Ideální podmínky nově zrekonstruované historické budovy lázeňského hotelu umístěné nedaleko lázeňských lesů a současně blízko karlovarských lázeňských promenád Vám navrátí fyzické zdraví i duševní kondici.


Výhodné balíčky Hotel Mignon

Hotel Dvořák

Hotel DvořákLázeňský hotel Dvořák je situován na exkluzivním místě poblíž karlovarské Vřídelní kolonády. Lázeňská péče je v tomto karlovarském hotelu všem dostupná po celý rok a zaručuje svým klientům dokonalou relaxaci nejen při lázeňských procedurách, ale také v hotelové sauně, bazénu, parních lázních či fitness centru.


Výhodné balíčky Hotel DvořákUbytování Lázně Vráž

Lázně Hotel Vráž

Lázně Hotel VrážLázně Hotel Vráž se nachází 10 km od Písku, v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy, které poskytuje návštěvníkům klid a dostatek soukromí. Poloha lázní zaručuje snadnou dosažitelnost autem, vlakem nebo autobusem. Lázeňský dům Zámek nabízí ubytování v 1 a 2-lůžkových pokojích 1. kategorie. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, trezorem, ledničkou, fénem a TV. Lázně Hotel Vráž má vlastní bezbarierový přístup a ve všech pokojích platí zákaz kouření.


Výhodné balíčky Lázně Hotel Vráž

Jubilejní pavilon

Jubilejní pavilonJubilejní pavilon nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích II. kategorie. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, trezorem, ledničkou, fénem a TV. V prostorách pavilonu, stejně jako ve všech pokojích platí zákaz kouření.


Výhodné balíčky Jubilejní pavilon
Ubytování Lázně Velichovky

Vila Čechie

Vila ČechieVila Čechie byla postavena v roce 1901. Rozsáhlou rekonstrukcí prošlaVila Čechie až v roce 2003 a stala se tak jednou z nejhezčích budov Lázní Velichovky. Vila Čechie je umístněna v klidném prostředí, v blízkosti parku. Její celková kapacita je 44 lůžek. Pokoje jsou velice komfortně vybaveny s TV, lednicí, telefonem a radiobudíkem.


Výhodné balíčky Vila Čechie

Vila Zátiší

Vila ČechieVila Zátiší byla jednou z prvních lázeňských budovLázní Velichovky. Vila Zátiší byla postavena v roce 1899 a její původní název byl Jetty. V roce 1926 byl zde při své návštěvě Lázní Velichovky ubytován T.G. Masaryk. Vila Zátiší má moderně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím jsou standardně vybaveny TV, lednicí, telefonem a radiobudíkem.


Výhodné balíčky Vila ZátišíUbytování Lázně Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně

Sirnaté lázněV roce 2002 proběhla v Sirnatých lázních poslední etapa rozsáhlé rekonstrukce a to dostavbou nového traktu hlavní lázeňské budovy. V této části je nová stravovací část s kuchyní a jídelnou, rehabilitační bazén se saunou, kabinety pro individuální tělocvik, fitcentrum, nové prostory pro elektroléčbu. Zároveň došlo k rozšíření ubytovací částí o 70 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny kabelovou TV a telefonem s přímou volbou. V hlavní budově je také výtah.


Výhodné balíčky Sirnaté lázněUbytování Lázně Teplice nad Bečvou

Lázeňské sanatorium Moravan

Lázeňské sanatorium MoravanSanatorium Moravan se nachází v poklidné částilázní Teplice nad Bečvounad údolím řeky Bečvy. Sanatorium Moravan bylo postaveno začátkem dvacátých let a elegance funkcionalizmu z něj poznáte na první pohled. Po rozsáhlé rekonstrukci dokončené v roce 1996 nabízí Sanatorium Moravan hostům komfortní ubytování v pokojích standard plus a apartmánech, léčení se zaměřením na kardiorehabilitaci, celkovou relaxaci a to vždy za individuálního přístupu všech pracovníků.


Výhodné balíčky Lázeňské sanatorium Moravan

Lázeňský dům Janáček

Lázeňský dům JanáčekDominantní stavba lázní lázeňského sanatoria Janáček Vás upoutá již od Moravské brány. Pokud přijedete do lázeňského města Teplice nad Bečvou a ubytujete se v Lázeňském domě Janáček, pak se můžete těšit na zrekonstruované pokoje či apartmány


Výhodné balíčky Lázeňský dům JanáčekUbytování Mariánské Lázně

Hotel Cristal Palace

Hotel Cristal PalaceLuxusní ubytování ve čtyřhvězdičkových pokojích či prostorných apartmánech nabízí Hotel Cristal Palace v Mariánských Lázních. Díky jeho výhodné poloze v těsné blízkosti lázeňského parku a hlavní kolonády si můžete naplno užívat mariánskolázeňskou atmosféru. Nechte se hýčkat a zároveň zlepšete svůj zdravotní stav díky lázeňským procedurám.


Výhodné balíčky Hotel Cristal Palace

Hotel Continental

Hotel ContinentalHotel Continental umístěný v těsné blízkosti lázeňské kolonády v Mariánských Lázních nabízí nádherný výhled do blízkého parku. Čtyřhvězdičkový hotel rozdělený do dvou budov Aida a Tosca prošel kompletní rekonstrukcí.


Výhodné balíčky Hotel Continental

Lázeňský hotel ROYAL

Lázeňský hotel ROYALLázeňský hotel Royal Mariánské Lázně je situován na okraji lesoparku a přesto pouze 300 metrů od lázeňské kolonády. Tento mariánskolázeňský hotel poskytuje příjemné ubytování s krásným panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel ROYAL

Hotel Krakonoš

Hotel KrakonošJelikož Hotel Krakonoš sídlí v Mariánských Lázních, nabízí kromě komfortního ubytování i kvalitní lázeňské služby. Rozsáhlá nabídka lázeňských procedur posílí Vaše zdraví a zpříjemní Váš pobyt v mariánskolázeňském hotelu.


Výhodné balíčky Hotel Krakonoš

Orea Hotel Bohemia

Orea Hotel BohemiaOREA Hotel Bohemia nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo v centru Mariánských Lázní, nedaleko lázeňské kolonády se "Zpívající fontánou" a léčivými prameny. Součástí komfortně vybavených pokojů je mimo jiné i minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC. K dispozici kavárna a restaurace Knížecí Dvůr kde mohou hosté ochutnat speciality české mezinárodní kuchyně. Využít můžete hotelové sauny se soláriem, masáží či kadeřnického salonu a pedikúry. OREA Hotel Bohemia poskytuje komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu.


Výhodné balíčky Orea Hotel Bohemia

Residence La Passionaria

Residence La PassionariaResidence La Passionaria je luxusní, nově zrekonstruovaný rodinný hotel. Je umístěn v klidné části Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných parků, 5 minut od lázeňského centra. Residence La Passionaria svojí ideální polohou je přímo předurčen pro relaxaci, rehabilitaci, sportovní a kulturní vyžití. Residence La Passionaria má vlastní uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem. Je vybaven patnácti nadstandardně vybavenými pokoji o celkovém počtu 36 lůžek a 15 přistýlek.


Výhodné balíčky Residence La Passionaria

Hotel Agricola

Hotel AgricolaResidence La Passionaria je luxusní, nově zrekonstruovaný rodinný hotel. Je umístěn v klidné části Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných parků, 5 minut od lázeňského centra. Residence La Passionaria svojí ideální polohou je přímo předurčen pro relaxaci, rehabilitaci, sportovní a kulturní vyžití. Residence La Passionaria má vlastní uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem. Je vybaven patnácti nadstandardně vybavenými pokoji o celkovém počtu 36 lůžek a 15 přistýlek.


Výhodné balíčky Hotel Agricola

Orea Hotel Palace Zvon

Orea Hotel Palace ZvonOrea Hotel Palace Zvon nabízí hostům oddech v nádherném prostředí secesního stylu 19. století. Mimo jiné je chloubou hotelu také kavárna Opera, která si již po dvě století zachovává svůj styl a jedinečnou atmosféru. Orea Hotel Palace Zvon poskytuje širokou nabídku procedur jako jsou například masáže celkové či částečné, perličková koupel, rašelinové zábaly a koupele, plynové injekce, inhalace a mnoho dalších. V Hotelu Palace Zvon si každý návštěvník přijde na své!


Výhodné balíčky Orea Hotel Palace Zvon

OREA Hotel Monty

OREA Hotel MontyOREA Hotel Monty Mariánské Lázně nabízí komfortní ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, taktéž disponuje čtyřmi apartmá. OREA Hotel Monty je situován v poklidném prostředí lesoparku nad městem Mariánské Lázně a svým návštěvníkům tak nabízí kromě ubytování v příjemném prostředí též jedinečný výhled na celé lázně. Od centra města je vzdálen 10 minut chůze a ubytovaní hosté zde naleznou opravdu širokou škálu nabízených služeb.


Výhodné balíčky OREA Hotel Monty

Hotel Olympia

Hotel OlympiaHotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje. Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Balneocentrum s nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty, hotelový bazén se slanou vodou, finská sauna a kosmetika jsou k dispozici 7 dní v týdnu. Nově jsou také v nabídce finská sauna se solnými kameny, klasická parní sauna a Relax Room s vodopádem na stěně!


Výhodné balíčky Hotel Olympia

Hotel Residence Romanza

Hotel Residence RomanzaNově otevřený hotel Residence Romanza je umístěn v centru Mariánských Lázní v romantickém prostředí. Residence Romanza garantuje nadstandardní služby v prostorných atraktivních apartmánech s veškerým komfortem. Nechat hýčkat se můžete relaxačními masážemi či širokým výběrem wellness pobytů.


Výhodné balíčky Hotel Residence Romanza

Spa Hotel Villa Butterfly

Spa Hotel Villa ButterflyDanubius Spa hotel Butterfly se nachází téměř v srdci městského parku v Mariánských Lázních na místě dřívější historické budovy z konce 19. století. Ačkoliv se jedná o architektonicky moderní stavbu ve stylu Art-Noveu z roku 1995, dokáže svým vzletným a osvěžujícím stylem oslovit široké spektrum nejen lázeňských hostů. Jako jediný se také může pyšnit originální výzdobou od českého světoznámého sochaře Olbrama Zoubka. Spa Hotel Villa Butterfly nabízí 96 luxusně vybavených pokojů uspokojí i nejnáročnější hosty.


Výhodné balíčky Spa Hotel Villa Butterfly

Spa Hotel Svoboda

Spa Hotel SvobodaNechcete být v centru lázeňského ruchu, ale přesto si chcete užít lázeňské atmosféry? Pak zkuste Lázeňský hotel Svoboda ležící v lázeňském parku nedaleko Lesního pramene a krásné lázeňské promenády.


Výhodné balíčky Spa Hotel Svoboda


Grandhotel Pacifik

Grandhotel PacifikBudova Danubius Health Spa Resort Grandhotelu Pacifik, postavená v roce 1905, je dominantou Hlavní třídy vMariánských Lázní. Grandhotel Pacifik Nabízí jedinečnou atmosféru a úchvatný výhled na centrum lázeňské zóny a kolonádu se Zpívající fontánou. Pitná kúra, minerální koupele a bazén jsou k dispozici přímo v hotelu. V našich 95 stylově zařízených pokojích se budete cítit jako doma. Pro Vaše pohodlí je součástí vybavení pokojů (kromě samozřejmostí jakými jsou koupelna s vlastním sociálním zařízením a TV + SAT) i trezor, minibar a župan zdarma.


Výhodné balíčky Grandhotel Pacifik

Spa hotel Vltava

Spa hotel VltavaDanubius Spa hotel Vltava se nachází ve velmi klidné části města a to na souběžné ulici k Hlavní třídě, která tvoří centrum města Mariánské Lázně. Do lázeňské čtvrti netrvá cesta ani 10 minut pomalou chůzí. Hned za hotelem se rozprostírá lesopark s nespočtem vyhlídkových tras a míst ideálních pro turistiku.


Výhodné balíčky Spa hotel Vltava

Hotel Centrální lázně

Hotel Centrální lázněHotel Centrální lázně je nejstarší lázeňský komplex v Mariánských Lázních, v jehož historické budově vyvěrá Mariin pramen. Přímo naproti hotelu leží kolonáda Karolina, kde pramení Rudolfův pramen. Celý hotelový areál prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí Vám ubytovací, stravovací i wellness a lázeňské aktivity na vysoké úrovni.


Výhodné balíčky Hotel Centrální lázně

Lázeňský hotel Nové Lázně

Lázeňský hotel Nové LázněMezi nejkrásnější lázeňské historické budovy v Mariánských Lázních se řadí Lázeňský hotel Nové Lázně. Hotel si dochoval původní interiéry do dnešní doby, a tak i Vy smíte vstoupit do Římských lázní, stejně jako významní historičtí hosté.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Nové Lázně

Hotel Labe

Hotel LabeLázeňský hotel Labe situovaný přímo v lázeňské zóně vedle lázeňské kolonády Vám nabídne nejen útulné ubytování a výborné domácí i zahraniční gastronomické speciality, ale také bohaté možnosti wellness a lázeňských aktivit. Profesionální hotelový personál včetně lékaře v kombinaci s balneo provozem tohoto mariánskolázeňského hotelu.


Výhodné balíčky Hotel Labe

Hotel Vltava-Berounka

Hotel Vltava-BerounkaNa okraji lesoparku, ovšem zároveň nedaleko kolonády a lázeňského centra je umístěn Hotel Vltava-Berounka. Bude Vám zde dopřáno kvalitního ubytování v komfortně vybavených pokojích a k tomu wellness a lázeňské aktivity, kterými bude hýčkáno nejen Vaše tělo, ale i duše.


Výhodné balíčky Hotel Vltava-Berounka

Hotel Villa Regent

Hotel Villa RegentHotel Villa Regent v Mariánských Lázních je nově zrenovovaný hotel s romantickou architekturou. Je situován okolo zeleně v lázeňském parku nedaleko mariánskolázeňské hlavní třídy. Pokoje jsou ve tříhvězdičkovém standardu vybaveny pro veškeré Vaše pohodlí. Restaurace Vám nabídne speciality české kuchyně.


Výhodné balíčky Hotel Villa Regent

Orea Hotel Excelsior

Orea Hotel ExcelsiorLuxusní Orea Hotel Excelsior se nachází v Mariánských Lázních na hlavní třídě nedaleko lázeňské zóny. Přímo v prostorách tohoto čtyřhvězdičkového hotelu můžete okusit, jaké je to být hýčkán lázeňskými procedurami, které si po konzultaci s lékařským personálem sami vyberete.


Výhodné balíčky Orea Hotel Excelsior

Hotel Golf Morris

Hotel Golf MorrisHotel Golf Morris u Mariánských Lázní poskytuje nejen luxusní čtyřhvězdičkové ubytování v pokojích nebo apartmánech, ale také lázeňské služby včetně lázeňských procedur a sportovní či odpočinkové programy. Pro milovníky golfu se 50 metrů od hotelu nalézá golfové hřiště a při nepřízni počasí lze využít indoor golfového simulátoru.


Výhodné balíčky Hotel Golf MorrisUbytování Lázně Jáchymov

Lázeňský hotel Radium Palace

Lázeňský hotel Radium PalaceLázeňský hotel Radium Palace byl postavěn v roce 1912 a už v té době patřil ke špičce evropského lázeňství. Dnes hotel disponuje ubytovací kapacitou 305 lůžek ve čtyřech kategoriích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitem, ledničkou, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Radium Palace

Sanatorium Akademik Běhounek

Sanatorium Akademik BěhounekLázeňské sanatorium Akademik Běhounek, které je koncipováno, jako zařízení pro komplexní lázeňské služby tvoří nepřehlédnutelnou dominantu nad jáchymovským údolím. Budova se 6 nadzemními a 3 podzemními podlažími je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor. Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek disponuje kapacitou 243 lůžek a nabízí velmi komfortní ubytování. Klienti zde mohou využít služeb hlídaného parkoviště, recepce s nepřetržitou službou, směnárny, bazénu, sauny, knihovny, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry a po konzultaci s ošetřujícím lékařem také dobře vybaveného fitness centra popřípadě využít nabídky komerčních procedur.


Výhodné balíčky Sanatorium Akademik Běhounek

Lázeňský hotel ASTORIA

Lázeňský hotel ASTORIALázeňský hotel ASTORIA se nachází v samotném centru lázeňské části města Jáchymov. Přímo naproti ASTORII se nachází Lázeňské centrum Agricola, které poskytuje veškeré lázeňské služby. Hosté ve svém volném čase mohou využít nabídky společenských a kulturních akcí i doplňkových služeb, které nabízejí Léčebné lázně Jáchymov


Výhodné balíčky Lázeňský hotel ASTORIA

Lázeňský dům ELEKTRA

Lázeňský dům ELEKTRANádherný historický Lázeňský dům ELEKTRA v Jáchymově postavený okolo roku 1900 byl nedávno přestavěn a nyní nabízí moderní ubytovací standard. Jáchymovský hotel poskytuje komfortní ubytování v pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, koupelnou, TV se SAT, ledničkou i telefonem. Parkování je k dispozici na hlídaném parkovišti.


Výhodné balíčky Lázeňský dům ELEKTRA

Lázeňský dům PRAHA

Lázeňský dům PRAHAPro ty, kteří si chtějí oddychnout a zároveň podpořit své zdraví, nabízí Lázeňský dům PRAHA v Jáchymově komplexní lázeňské zařízení i moderní ubytování na komfortní úrovni. První radonové lázně na světě – léčebné Lázně Jáchymov poskytují klidné ubytování obklopené přírodou a jedinečný lázeňský servis.


Výhodné balíčky Lázeňský dům PRAHA

Lázeňský hotel CURIE

Lázeňský hotel CURIELázeňský hotel CURIE v Jáchymově je připraven plnit hostům jejich požadavky na komplexní lázeňskou péči, jenž zahrnuje léčbu, ubytování i stravování. V budově tohoto jáchymovského lázeňského hotelu jsou poskytovány komplexní zdravotnické služby a pro volné chvíle je hostům k dispozici kavárna, denní bar či kulečník.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel CURIE

Lázeňská depandance Lužice

Lázeňská depandance LužiceLázeňská depandance Lužice v Jáchymově je situována vedle lázeňského domu Curie a nabízí ubytování v pohodlných zrekonstruovaných pokojích. Lázeňské i léčebné procedury zajistí lázeňské centrum Agricola, které je nejstarším a tradičním symbolem lázní a leží nedaleko Lázeňské depandance Lužice.


Výhodné balíčky Lázeňská depandance LužiceUbytování Lázně Třeboň

Hotel Zlatá Hvězda

Hotel Zlatá HvězdaHotel Zlatá Hvězda se nachází v historickém centru lázeňskéhoměsta Třeboň. Historická budova hotelu je po rozsáhlé rekonstrukci. Celková kapacita hotelu je 110 lůžek a hosté mají možnost výběru ubytování v pokojích typu Standard, De Luxe a Suite. V prostorách hotelu se nachází nové wellness centrum. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mezi standardní vybavení pokojů patří telefon, Wi-Fi připojení, barevný televizor, trezor a minibar.


Výhodné balíčky Hotel Zlatá HvězdaUbytování Termální Lázně Velké Losiny

Wellness hotel Diana

Wellness hotel DianaWellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel Diana stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně. Wellness hotel Diana nabízí komfortní a příjemné ubytování, s celkovou kapacitou 135 lůžek, obklopeném přírodou a jejími krásami.


Výhodné balíčky Wellness hotel Diana

Lázeňský hotel Eliška

Lázeňský hotel EliškaLázeňský hotel Eliška se nachází přímo v srdci Velkých Losin uprostřed lázeňského parku. Lázeňský hotel Eliška prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při které i tak byla zachována původní krása domu. Lázeňský hotel Eliška nabízí svým hostům ubytování v kategorii superior ve 46 nových, elegantních a vším komfortem vybavených pokojích a apartmánech. Přímo v budově hotelu se nachází dvě moderní restaurace, luxusní kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a nový balneoprovoz.


Výhodné balíčky Lázeňský hotel Eliška

Lázeňská vila Gazárka

Lázeňská vila GazárkaLázeňský hotel Eliška se nachází přímo v srdci Velkých Losin uprostřed lázeňského parku. Lázeňský hotel Eliška prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při které i tak byla zachována původní krása domu. Lázeňský hotel Eliška nabízí svým hostům ubytování v kategorii superior ve 46 nových, elegantních a vším komfortem vybavených pokojích a apartmánech. Přímo v budově hotelu se nachází dvě moderní restaurace, luxusní kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a nový balneoprovoz.


Výhodné balíčky Lázeňská vila GazárkaUbytování Lázně Lednice

Garni Hotel 1. Plavební

Garni Hotel 1. PlavebníGarni Hotel 1. Plavební vznikl rekonstrukcí budov bývalé lichtenštejnské myslivny v zámeckém parku, která v minulosti sloužila i jako zimní loděnice pro čluny vozící panstvo po zámeckém rybníce. Garni Hotel 1. Plavební leží přímo v zámeckém parku na začátku obce Lednice. Všechny pokoje v hotelu mají výhled do zámeckého parku a vlastní posezení na terase. Pokoje jsou vybaveny nadstandardně a je vidět, že majitelům skutečně záleží na detailech. Procedury, které jsou součástí nabízených pobytů, jsou prováděny v nedalekém (cca 500 metrů) lázeňském domě Perla.


Výhodné balíčky Garni Hotel 1. Plavební

Relax Hotel Štork

Relax Hotel ŠtorkRelax Hotel Štork disponuje kapacitou 63 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště hlídané kamerovým systémem, připojení k internetu, ve 3. patro je klimatizováno. Relaxační centrum (letní venkovní bazén, vířivka pro 6 osob, sauna pro 4 osoby, infrasauna pro 2 osoby, masáže (klasická, baňky, lávové kameny, medová skořicový zábal a dále dle nabídky.


Výhodné balíčky Relax Hotel Štork

Lázeňský dům Perla

Lázeňský dům PerlaLázeňský dům Perla se nachází v místě přírodních krás a pohádkových zámků. Lázeňský dům Perla je moderním rehabilitačním zařízením v blízkosti zámecké zahrady a poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Bezbariérový přístup je zajištěn do všech částí budovy lázeňského domu. Je zde využíváno přírodní jodobromové minerální vody, která pomáhá a působí na pohybový a oběhový systém, pomáhá při neurologických i gynekologických nemocích nebo tak při obtížích po popáleninách. Lázeňský dům Perla nabízí svým klientům komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Celková kapacita lázeňského domu je 76 lůžek. Klienti dále mají k dispozici restauraci, kavárnu s terasou, zasedací místnost, fitcentrum, tělocvičnu, bazén s vířivkou a protiproudem a saunu.


Výhodné balíčky Lázeňský dům PerlaUbytování Lázně Luhačovice

Hotel Vega

Hotel VegaHotel Vega je umístněn na svazích pod Komoncnem, na místě, kde si hosté užívají malebné a neporušené přírody bez městského hluku plnými doušky. Na místě, které bude tím nejlepším “základním tábořem” pro Vaše cesty za relaxem a pohodou. Součástí hotelu je krytý bazén s celoročním provozem.


Výhodné balíčky Hotel Vega

Wellness hotel Rezidence Ambra

Wellness hotel Rezidence AmbraWellness hotel Rezidence Ambra se nachází v těsné blízkosti lesa, ve velmi příjemném a tichém prostředí lázeňského města Luhačovice. Wellness hotel Rezidence Ambra nabízí moderní ubytování, kvalitní stravovací služby a pro Vaší relaxaci, wellness centrum - Centrum vitality. Ubytovací kapacita hotelu je 104 lůžek a na pokojích standardně nechybí koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, rozhlasový přijímač, připojení k internetu, telefon, minibar, zabudovaný fén, nebo dokonce bezpečnostní schránka.


Výhodné balíčky Wellness hotel Rezidence Ambra

Hotel Miramare

Hotel MiramareHotel Miramare se nachází v klidném prostředí v těsné blízkosti městského i lázeňského centra. Komfortní ubytování, dvě restaurace v hotelu s možností dietní stravy a konzultací s odborným nutričním terapeutem. Hotel Miramare nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmány se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, telefonem a ledničkou, částečně s balkonem. Máte zájem pouze o hotelové ubytování v této lokalitě?


Výhodné balíčky Hotel Miramare

Hotel Augustiniánský dům

Hotel Augustiniánský důmHotel Augustiniánský Dům se nachází v lázních Luhačovice, které se řadí mezi jedny z nejkrásnějších lázní v české republice. Hotel Augustiniánský Dům nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním desingu a pro náročnější hosty luxusní apartmá Leoše Janáčka. Hotel Augustiniánský Dům nabízí restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellnes centrum, konferenční sál, hlídané parkoviště a sportovní areál.


Výhodné balíčky Hotel Augustiniánský dům

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKALuxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je kulturní památkou, která byla postavena v roce 1907 na základě projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a patří mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA má 9 luxusních apartmánů, restauraci a wellness centrum. Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA je přímo propojena s lázeňským hotelem Vila Antoaneta a hoteloví hosté mohou tedy dle libosti navštěvovat vodní relaxační centrum i další lázeňské a relaxační procedury.


Výhodné balíčky Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA

Hotel Zálesí

Hotel ZálesíHotel Zálesí je tříhvězdičkový moderní hotel, který leží v centru Luhačovic, kde se můžete věnovat aktivní rekreaci i klidnému odpočinku. Hotel Zálesí l poskytuje pohodlné ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotelovým hostům je k dispozici relaxační centrum, které svým klientům nabízí nejrůznější druhy koupelí nebo masáží.


Výhodné balíčky Hotel Zálesí

Hotel Vila Antoaneta

Hotel Vila AntoanetaHotel Vila Antoaneta se nachází v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti lázeňského parku a kolonády (5 minut chůze). Restaurace je přímo v hotelu s nabídkou různých diet a možností konzultace s nutričním terapeutem. Hotel Vila Antoaneta nabízí Vodní relaxační centrum - vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpoolem, saunou, parní lázní, sluneční terasou. K dispozici je i lékařská ordinace a zdravotnická služba 24 hodin denně. V hotelu se nachází podzemní garáže.


Výhodné balíčky Hotel Vila Antoaneta

Hotel Radun

Hotel RadunHotel Radun je nový rodinný hotel, který vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Hotel Radun Vás zaujme rodinnou, útulnou a luxusní atmosférou s okouzlujícím individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného chování. Hostům je k dispozici 31 lůžek ve stylových pokojích, jejichž vybavení splňuje kritéria náročných klientů a poskytuje pocit komfortu a elegance. Veškeré pokoje jsou stylové a jsou zařízeny moderním nábytkem na míru, širokými postelemi se zdravotními matracemi, balkony, terasami a designovými koupelnami se skleněnými sprchovými kouty.

Výhodné balíčky Hotel Radun

Hotel Fontána I

Hotel Fontána IArchitektonicky velmi zajímavý Hotel Fontána I, nacházející se v městečku Horní Planá, poskytuje ubytování ve tříhvězdičkovém standardu. Možnost ubytování hotel poskytuje v 81 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech.


Výhodné balíčky Hotel Fontána I


Hotel Fontána II

Hotel Fontána IIHotel Fontána II se nachází v lázeňských Luhačovicích, 160 km od Bratislavy a 170 km od Vídně. Ubytovací služby Hotelu Fontána II zahrnují možnost pobytu v 39 dvou a třílůžkových pokojích v tříhvězdičkovém standardu a ve 100 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá v kategorii 3 plus.


Výhodné balíčky Hotel Fontána IIUbytování Lázně Nové Hrady

Wellness hotel Rezidence

Wellness hotel RezidenceHotel Vega je umístněn na svazích pod Komoncnem, na místě, kde si hosté užívají malebné a neporušené přírody bez městského hluku plnými doušky. Na místě, které bude tou nejlepší základnou pro Vaše cesty za relaxem a pohodou. Součástí hotelu je krytý bazén s celoročním provozem.


Výhodné balíčky Wellness hotel RezidenceUbytování Lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně BohdanečV krásném prostředí polabské nížiny je situován hotel Léčebné lázně Bohdaneč. Lázeňské městečko s bohatou lázeňskou historií leží pouhých 8 km od centra Pardubic. V Lázních Bohdaneč si dosyta užijete rozličných lázeňských procedur, zarelaxujete a necháte se hýčkat třeba až do usnutí.


Výhodné balíčky Léčebné lázně BohdanečUbytování Lázně Bludov

Státní léčebné lázně Bludov

Státní léčebné lázně BludovStátní léčebné lázně Bludov se nacházejí v nádherném prostředí podhůří Jeseníků nedaleko města Šumperk. Lázně Bludov disponují moderním lázeňských zařízením, které poskytuje wellness a lázeňskou péči na vysoké úrovni. Lázně Bludov u Šumperku připravují pro hosty bohatou nabídku detoxikačních, relaxačních či rehabilitačních programů.


Výhodné balíčky Státní léčebné lázně BludovUbytování Konstantinovy Lázně

Léčebné lázně Konstantinovy Lázně

Léčebné lázně Konstantinovy LázněLéčebné Konstantinovy Lázně poskytují celou řadu služeb pro Váš rehabilitační, ozdravný i odpočinkový pobyt. Konstantinovy Lázně se zaměřují na kardiovaskulární onemocnění a nemoci pohybového ústrojí, ale i na duševní relaxaci.


Výhodné balíčky Léčebné lázně Konstantinovy LázněUbytování Lázně Bojnice

Lázeňský dům Lysec

Lázeňský dům LysecLázeňský dům Lysec, který byl po revoluci prvním nově postaveným léčebným domem na Slovensku, nabízí 2-lůžkové pokoje a apartmány s vlastní sprchou a WC. Lázeňský dům Lysec prošel v posledních letech opět rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje všechny požadavky kvalitního a velice komfortního hotelu.


Výhodné balíčky Lázeňský dům Lysec

Lázeňský dům Baník

Lázeňský dům BaníkLázeňský dům Baník byl postaven v roce 1975. Najdete v něm recepci s nabídkou doplňkových služeb (centrální trezor), výtahy, společenskou místnost, jídelnu, kavárnu (pro taneční večery), knihovnu, denní bar a vlastní komplexní balneoterapii. K hotelu patří venkovní termální bazén Strand (32° C - 36° C) s celoročním provozem.


Výhodné balíčky Lázeňský dům BaníkUbytování Lázně Nový Smokovec

Hotel Palace

Hotel PalaceNově zrekonstruovaný Hotel Palace se nachází v překrásném prostředí přímo v centru Nového Smokovce. Hotel Palace nabízí ubytování ve velmi příjemných jedno a dvou-lůžkových pokojích, ale také v luxusních apartmánech. Pokoje jsou vybaveny wc, koupelnou, telefonem, TV se satelitem a rádiem. Součástí některých z pokojů je také balkon s výhledem na podtatranský kraj.


Výhodné balíčky Hotel Palace

Hotel Branisko

Hotel BraniskoHotel Branisko nabízí 22 moderně zařízených pokojů, s různym počtem lůžek, a jeden rodinný apartmán. Hotel Branisko se nachází uprostřed příjemného parku, obohaceného o umělecká díla, stvořenému k odpočinku. Pokoje jsou standardně vybaveny WC, koupelnou, TV a rádiem. Součástí některých z pokojů je také balkon s výhledem na podtatranský kraj.


Výhodné balíčky Hotel BraniskoUbytování Lázně Brusno

Lázeňský dům Polana

Lázeňský dům PolanaLéčený dům Polana je v provozu již od roku 1985 a mezi roky 2006-2007 prošel komplexní rekonstrukcí. Lázeňský dům Polana tvoří dominantu Lázní Brusno a svým vysokým standardem splní požadavky i té nejnáročnější klientely. Lázeňský dům Polana má kapacitu 214 lůžek a pro hosty jsou k dispozici jednolůžkové pokoje s přistýlkou, dvoulůžkové pokoje, bezbariérové pokoje a apartmány. Součástí každého pokoje je také balkón s hezkým výhledem do okolí.


Výhodné balíčky Lázeňský dům PolanaUbytování Wellness Belá

Hotel Bránica

Hotel BránicaHotel Bránica se nachází 22 km od krajského města Žilina, směrem na turisticky atraktivní oblast Slovenska - Těrchovou Dolinu. Hotel Bránica poskytuje kvalitní služby v oblasti ubytování, gastronomie, oddechu a sportu. Stylové hotelové zařízení, široká nabídka služeb a možnost aktivního odpočinku uvnitř i vně hotelu zcela jistě uspokojí i náročné návštěvníky této zajímavé části Slovenska. Hotel Bránica disponuje ubytovací kapacitou 55 lůžek. Do hotelu je výborné dopravní spojení, nemotorizovaní návštěvníci mohou využít častých autobusových spojů ze Žiliny nebo Vrátnej Doliny.


Výhodné balíčky Hotel BránicaUbytování Lázně Sliač

Hotel Kaskády

Hotel KaskádyHotel Kaskády se nachází na úpatí Kremnických hor, mezi městy Zvolen a Banská Bystrica. Oblast je známa a intenzivně využívaná zejména pro léčivé účinky zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény rehabilitačno relaxačního centra Kaskády. Hotel Kaskády nabízí 164 lůžek v 89 moderně zařízených pokojích. Každý pokoj má klimatizaci, sociální zařízení, minibar, televizor, telefon, trezor.


Výhodné balíčky Hotel Kaskády

Lázeňský dům PALACE

Lázeňský dům PALACELázeňský dům PALACE se nachází ve střední části lázeňského komplexu, nedaleko budovy balneoterapie, cca 50 m od restauračního zařízení. Lázeňský dům PALACE Nabízí ubytování v jedno a dvou- lůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a wc, dále Tv se satelitem, telefónem, lednicí a také balkónem.


Výhodné balíčky Lázeňský dům PALACEUbytování Wellness Vysoké Tatry

Hotel Atrium

Hotel KaskádyHotel Atrium nabízí pohodlné ubytování s překrásnou vyhlídkou na malebnou tatranskou přírodu. Celková kapacita hotelu je až 240 lůžek na 87 pokojích. Vstup do všech hotelových pokojů je zabezpečený karetním systémem. Hotel Atrium má moderně zařízené pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitními programy, radiobudíkem, telefonem s možností přímé volby, trezorem a přípojkou na bezplatný internet. Všechny pokoje mají koupelnu ve svěžích barvách a vlastní balkon.


Výhodné balíčky Hotel KaskádyUbytování Karpacz

Pension Karkonoski

Pension KarkonoskiPension Karkonoski se nachází v srdci Krkonoš, v nadmořské výšce 810 m nad mořem na Vás čeká pohodlné a komfortní ubytovaní v penzionu Krakonoš. Účinek horského klimatu (od 800 m.n.m.) pocítíte během prvních pár dni pobytu v našem penzionu.


Výhodné balíčky Pension Karkonoski

Pension Max

Pension MaxPension Max nachází v krásné lokalitě s výhledem na Sněžku, v blízkosti horského potoka a současně pouze 500 m od centra Karpacz. Pension Max nabízí svým hostům 25 pokojů na velmi dobré úrovni. Uvnitř najdete restauraci s barem, vířicku, saunu, solárium a masážní místnost.


Výhodné balíčky Pension Max

Hotel Nowa Ski

Hotel Nowa SkiHotel Nowa Ski je komfortně zařízený hotel, který se nachází na úpatí hory Księża. Okolní ticho a klid Vám zajistí zdravý spánek. Profesionální personál je zárukou toho, že se k nám budete rádi vracet. Hotel Nowa Ski nabízí ubytování v maximálně pohodlných 34 pokojích (1,2,3 a 4 lůžkové), dekorovaných v příjemných pastelových barvách.


Výhodné balíčky Hotel Nowa Ski

Residence Apollo

Hotel Nowa SkiResidence Apollo se nachází mezi malebnými sto let starými smrky a modříny v klidném a tichém prostředí, 10 minut od centra. Od nejbližších lyžařských vleků nás odděluje pouze 350 metrů (Krkonoše, Kolorowa), a jsme nedaleko od Kopy. Residence Apollo nabízí bezplatné uzavřené parkoviště a bezdrátové připojení na internet. Pořádáme také výlety do regionu z lokalit: Praha, Drážďany, Skalni mesto, Safari Park, Wroclaw. Rezydencja Apollo położona jest malowniczo wśród stuletnich świerków i modrzewi, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie od centrum Karpacza dzieli ją jedyne 10 minut. Goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie z ogrodzonego parkingu i bezprzewodowego Internetu.


Výhodné balíčky Hotel Nowa Ski

Hotel Relaks

Hotel RelaksHotel Relaks je budovou spojující v sobě eleganci s komfortem. Příjemná atmosféra v kombinaci s výbornou kuchyní umožní, že s zde budete cítit jako doma. Hotel Relaks je přístupný také pro osoby se zdravotním postižením. V celém areálu hotelu Relaks platí zákaz kouření s výjimkou oddělené kuřácké místnosti a baru. V ceně je vždy pokoj se snídaní, volný vstup do společné sauny, hlídané parkoviště a bezdratový internet v celé budově. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny koupelnou, TV + SAT a telefonem.


Výhodné balíčky Hotel Relaks

Hotel Vivaldi

Hotel VivaldiHotel Vivaldi se nachází v Karpaczu, v Bílém Jaře, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku na Kopu a nedaleko skokanského můstku. Hotel Vivaldi nabízí útulné, pohodlné a prostorné pokoje a apartmá. Všechny pokoje jsou s koupelnou, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem a přistupem k internetu.


Výhodné balíčky Hotel VivaldiUbytování Lázně Szklarska Poręba

Villa Romantica

Pension KarkonoskiVilla Romantica se nachází v krásném městě Szklarska Poręba. Villa Romantica nabízí příjemnou atmosféru pro ty, kteří obvykle vedou aktivní styl, snaži se zároven pečovat o své fyzické i psychické zdraví. Villa Romantica nabízí jak balíčky, tak možnost individuálního výběru procedur, které Vám nejvíce vyhovují.


Výhodné balíčky Villa RomanticaUbytování Lázně Kudowa Zdrój

Hotel Verde Montana

Hotel Verde MontanaHotel Verde Montana je nejnovějším a největším hotelem v oblasti Klodzka. Hotel Verde Montana je již druhý objekt rodinné firmy Capitol, která vsází na kombinaci tradic s moderním přístupem. Hotel Verde Montana nabízí kromě velkého množství lázeňských, terapeutických a wellness služeb také velkokapacitní sály pro pořádání konferencí, školení a firemních akcí. Hotel Verde Montana se nachází v centru lázeňského městečka Kudowa Zdrój blízko lázeňské kolonády. Výhodná poloha hotelu poskytuje velké možnosti pro kulturní i sportovní vyžití.


Výhodné balíčky Hotel Verde Montana

Hotel Kudowa

Hotel KudowaHotel Kudowa je prvním plně klimatizovaným čtyřhvězdičkovým hotelem v kraji Klodzko v městečku Kudowa Zdroj. Budova hotelu byla otevřena v roce 2007 po rozsáhlé rekonstrukci a nyní je pohodlným a luxusně vybaveným místem k pobytu pro turisty po celý rok. Hotel Kudowa nabízí 102 lůžek v 52 komfortních pokojích se nacházejících se na pěti patrech. K objektu patří: recepce, prostorná vstupní hala s barem, restaurace, dva výtahy, konferenční a banketové místnosti, SPA a wellness centrum s bazénem a saunou a dále salón krásy. Součástí Hotelu Kudowa je také moderní Biznes Centrum nachazujici se pár metrů od hlavní budovy.


Výhodné balíčky Hotel KudowaUbytování Zakopane

Willa Aspen Colorado

Hotel Verde MontanaVilla Aspen Colorado se nachází na jižním svahu hory Gubałówka v nadmořské výšce až 1150 metrů. Jde o nejvýše položený objekt tohoto druhu v Polsku, který se navíc může pyšnit úchvatným výhledem na Tatry. V tomto krásném místě Villa Aspen Colorado nabízí skvělé a nevšední relaxační procedury v salonech ve stylu dávných kultur. Nechybí vana s vířivkou ve stylu starověkého Řecka s názvem Hercules, sauna Claudius ve stylu starého Říma, nebo ošetření těla v atmosféře starověkého Egypta Nefertiti. To je jen menší výčet četných procedur, které Villa Aspen Colorado poskytuje.


Výhodné balíčky Willa Aspen ColoradoUbytování Kraków

Villa Almira

Villa AlmiraVilla Almira leží v malebném prostředí mezi stromy na slunném svahu hory Partecznik. Centrum města Visla je vzdáleno jen 500 metrů. V blízkosti jsou turistické stezky Slezských Beskyd (Czantorii, Równica, Baraní hory) a sjezdovky (Stożek, Soszów). Nejbližší okolí je bohaté na památky materiální a duchovní kultury Beskyd, polských, českých a slovenských horolezců.


Výhodné balíčky Villa Almira

Hotel City SM - Leśne Spa

Hotel City SM - Leśne SpaTříhvězdičkový Hotel City SM - Lesní Lázně se nachází na krásném předměstí Krakova uprostřed zeleně v blízkosti svatyně milosrdenství a nedaleko hlavních dopravních tras. Ubytování je ideální pro ty, kteří chtějí prožít příjemné chvilky v historickém městě Krakově a přitom načerpat sílu díky regeneraci těla i ducha. Lesní Spa & Wellness nabízí širokou škálu balíčků pro lázeňský pobyt. Zastánci aktivního trávení volného času jistě ocení bazény, fitness centrum a aquaerobik.


Výhodné balíčky Hotel City SM - Leśne SpaUbytování Termální lázně Therme Laa

Hotel Therme Laa

Hotel Therme LaaElegantní hotel Therme Laa Superior Vám umožní ponořit se do světa hýčkání, kde zapomenete na starosti všedních dnů. Součástí hotelu je termální, saunový a beauty svět kde znovuobjevíte své smysly a načerpáte novou energii. Nabízené pokoje jsou velice prostorné a součástí pokoje je i balkon. Ke standardnímu vybavení pokojů patří koupelna s vysoušečem vlasů a županem po dobu pobytu, psací stůl, televizor s plochou obrazovkou s integrovaným rádiem, internetové připojení LAN, individuálně nastavitelná klimatizace, minibar a sejf.


Výhodné balíčky Hotel Therme LaaUbytování Lázně Bled

Hotel Savica

Hotel SavicaNově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel Savica byl otevřen v květnu 2008 a nabízí 90 pokojů a 14 apartmánů. Hotel Savica je nejen jedním z prvních „rodinných“ hotelů, ale zároveň nabízí kvalitní avšak dostupné ubytování na Bledu. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, minibarem, trezorem a regulovatelnou klimatizací. Hotel je ideálně vybaven pro pobyt rodin s dětmi, jsou zde dva dětské kouty a hotelový personál pravidelně pořádá různé zábavné akce pro děti různého věku.


Výhodné balíčky Hotel Savica

Golf Hotel Bled

Golf Hotel BledHotel Golf se nachází uprostřed tichého parku přímo v srdci městečka Bled a svým hostům nabízí překrásný výhled na jezero s ostrovem i středověký hrad na nedalekém útesu s pozadím Julských a Karavanských Alp. Hotel Golf byl kompletně zrekonstruován a rozšířen o moderní wellnesswellness centrum, multifunkční konferenční sál a společenskou místnost.


Výhodné balíčky Golf Hotel Bled

Park Hotel Bled

Park Hotel BledPark Hotel je umístěn v samém centru Bledu, přímo na břehu Bledského jezera a nabízí překrásný výhled jak na jezero, hrad i Julské Alpy. Park Hotel Bled je proslulý svými originálními Bledskými šlehačkové dorty „kremno rezino“, které jsou zde pečeny již od roku 1953. Park Hotel Bled je ideální k pořádání konferencí, seminářů a dalších společenských událostí.


Výhodné balíčky Park Hotel Bled

Výhodné balíčky Golf Hotel Bled

Grand Hotel Toplice

Grand Hotel TopliceGrand Hotel Toplice patří mezi nejluxusnější hotely ve Slovinsku. Společně s mimořádnou pohostinností nabízí celou řadu vyžití ve vlastních wellness zařízeních. Vaše dovolená je ideální příležitostí k relaxaci v panenské přírodě Julských Alp, během níž budete rozmazlováni a osvěžíte si tělo i duši.


Výhodné balíčky Grand Hotel TopliceUbytování Lázně Terme 3000

Hotel Termal

Hotel TermalHotel Termal nabízí 111 dvoulůžkových, 22 jednolůžkových pokojů a 3 apartmá. Pokoje jsou klimatizovány, ty s výhledem na hotelový bazén disponují balkonem. V ceně ubytování je zahrnut vstup do hotelového bazénu a aquaparku Terme 3000.


Výhodné balíčky Hotel Termal

Hotel Ajda

Hotel AjdaHotel Ajda návštěvníkům Moravských Toplic nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort v nejoblíbenějším slovinském lázeňském městě. Hotel s kapacitou 250 lůžek nabízí kompleně vybavené pokoje s vlastním balkonem, satelitní televizí, a minibarem. Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů, ale i do bazénů sousedního hotelu Thermal a doaquaparku Terme 3000.


Výhodné balíčky Hotel Ajda

Livada Prestige Hotel

Livada Prestige HotelHotel Livada Prestige leží v samém centru lázní Terme 3000, nabízí moderní wellness a relaxační centrum s vlastním venkovním i krytým bazénem, recepci, několik barů, restauraci, obchod s golfovým vybavením a konferenční místnosti několika velikostí vybavené špičkovou technikou. Unikátem je dostupnost „černé“ termální vody na hotelových pokojích.


Výhodné balíčky Livada Prestige HotelUbytování Lázně Lendava

Hotel Lipa

Hotel LipaHotel Lipa se nachází v klidném prostředí u řeky a nabízí komfortní ubytování s celkovým počtem lůžek 209. Součástí ubytovacích a stravovacích služeb poskytuje hotel také wellness služby a množství volnočasových aktivit. V hotelovém komplexu máte možnost využít finskou saunu, solárium, masáže, vířivou vana, dva vnitřní dva venkovní bazény s termální i sladkou vodou, kuželky, posilovnu, aerobik, plážový volejbal, půjčovnu kol a sportovní hřiště.


Výhodné balíčky Hotel LipaUbytování Lázně Terme Radenci

Hotel Radin

Hotel RadinHotel Radin je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, ale i romantický víkend pro dva. Hotel Radin je po celkové rekonstrukci a nabízí komfortní ubytování ve dvou a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny sprchou nebo vanou, satelitní televizí, telefonem, trezorem, minibarem, fénem a županem. Většina pokojů má balkón a dvoulůžkové pokoje je možné doplnit o přistýlku. Pitnou termální vodu mohou návštěvníci okusit přímo ve foayer hotelu.


Výhodné balíčky Hotel RadinUbytování Termální Lázně Hevíz

hotel Európa fit

hotel Európa fitWellness a lázeňský Hotel Európa Fit superior, zrekonstruovám v roce 2000 s nově otevřeným Medical Wellness Centrem Vitalium, se nachází pouhých 400 metrů od termálního jezera a svým klientům nabízí 236 moderně vybavených pokojů s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, trezorem, TV-sat a minibarem a WIFI internetovým připojením. Hotelové wellness centrum „Vitalium“ poskytuje nejenom wellness ale také širokou škálu léčebných procedur. K celkovému komfortu přispívá skutečnost, že je celý hotelový komplex klimatizovaný a ovládání naleznete v každém pokoji.


Výhodné balíčky hotel Európa fitUbytování Lázně Zalakaros

Mendan Thermal Hotel

Mendan Thermal HotelMenDan Thermal Hotel a Aqualandse nacházejí v centru maďarského města Zalakaroš, v sousedství městských lázní. Hotelový komplex svým hostům nabízí 163 pokojů a apartmánů, plavecké, termální, zážitkové bazény nebo perlivou lázeň. Hotelový wellness svět dále nabízí saunový park, medové a afrodiziakální polevy nebo speciality jako masáž lávovými kameny, aromatickou koupel nebo zážitkové sprchy.


Výhodné balíčky Mendan Thermal Hotel