Pivní lázně Praha

Pivní lázně Praha - současný fenomén a originální lázeňská procedura
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha
  • Pivní lázně PrahaPivní lázně Praha

Pivní lázně Praha

Nejoblíbenější nápoj, kterým pivo beze sporu je, ve spojení s nejstarším způsobem terapie, jakou je bezpochyby pivní lázeň, a historické centrum Prahy jsou ty nejlepší ingredience pro Vaši dokonalou relaxaci.

Pivní lázně Praha jsou jedny z nejnovějších pivních lázní, které byly otevřeny v České republice. Pivní lázně Praha se nacházejí v historickém centru Prahy. Objevte krásy Starého Města, které spolu s touto netradiční procedurou tak přináší návštěvníkům krásné chvilky plné romantiky a relaxace. Pivní lázně Praha kombinují dvě starobylé, světově uznávané a oceňované české tradice: pivovarnictví a lázeňství.

Pivní lázně Praha - výhodné balíčkyPivní lázně Praha - originální procedura

Pivní lázně Praha Vám nabízejí spojení Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® spolu s relaxací na ovesném loži ve formě originální chráněné procedury. Účinek pivní lázně, který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální, se výrazně zvýší použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Vířivý efekt jemně rozptýlených bublinek vzduchu podporuje rozpuštění přísad (chmelové hořčiny, třísloviny atd.), uvolňování a rozptýlení aromatických látek obsažených v přísadách, např. v chmelovém oleji, vedlejších produktech kvasného procesu a kvasnicích, a zesiluje mechanický masážní účinek pro lepší vstřebávání látek do pokožky. Bublinkovou masáž si vychutnáte po dobu 20 minut.

Pivní lázně Praha doporučují relaxaci v délce cca 35 - 40 minut na pohodlném lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní. Pivní lázně Praha nabízejí návštěvníkům variantu pro jednu osobu (1 káď) nebo pro dvě osoby (1 káď).

Hlavní složkou pivní lázně je voda o teplotě 35 + 2°C.Voda je poté obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd…

Pivní lázně Praha - názor lékaře

Je pivní koupel vhodná bez obav pro každého? Odpověď na tuto otázku zní ano. Je ovšem velice komplexní a nelze ji jednoznačně zodpovědět.

Přísady použité do pivní lázně jsou čistě potravinářského původu, tudíž našemu tělu nemohou škodit. Vířivý efekt jemně rozptýlených bublinek vzduchu podporuje a zesiluje mechanický masážní účinek pro lepší vstřebávání látek do pokožky. Všechny tyto aspekty jsou ideální pro relaxaci.

Opatrné by měly být osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. Ideální teplota lázně je 35 +2°C, a proto doporučuji nechat si teplotu koupele upravit tak, abyste se cítili příjemně. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první pivní koupelí měli poradit s lékařem.6 důvodů proč navštívit pivní lázně Praha

- soukromí

- neomezená konzumace piva budvar 12°

- lokace v centru prahy, odpadá cestování

- relaxace a efekt regenerace na lůžku s ovesnou slámou vlastní výroby

- zdravotní účinky

- možnost terapeutických masáží

Již neváhejte a Pivní lázně Olomouc si co nejdříve objednejte!

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek Pivní lázně Praha, budete odcházet jako znovuzrození!

Pivní lázně Praha jsou určeny všem, kteří milují relaxaci, a proto pivní lázně fungují jako antistresová terapie a pomocná terapie v čistění pokožky.


Pivní lázně - výhodné balíčky