Pivní lázně Česká republika, kam vyrazit?

Hledáte něco nového a výjimečného?

Pivní lázně Česká republika, kam vyrazit?

Redakce Lázně-Info.cz

Pivní lázně Česká republika, kam vyrazit?

V zimě a pošmourném počasí není příliš možností, kam se vydat na výlet. Hledáte něco nového a výjimečného?

Něco, kde se ohřejete zvnějšku i zevnitř, nejezdí tam ještě všichni... Je to nový zážitek pro vás, vašeho partnera i vaše okolí?. Vyhledejte pivní lázně. Na takový výlet určitě nalákáte i svého partnera.

Procedura pivní lázně se většinou skládá z těchto jednotlivých procedur (konkrétní průběh si určují jednotliví provozovatelé pivních lázní a může se lišit, zejména v případě chráněné procedury, jako je to u pivní lázně v Hotelu Bahenec):

Koupel v pivní lázni, která má hlavní složku vodu o teplotě 34-37 °C obohacená je o živé kultury pivovarských kvasnic a směsí drcených bylin. Hladinu pivní lázně vždy pokrývá charakteristická bílá pěna z piva a atmosféru obohacuje vůně čerstvě uvařeného piva. Doporučená doba pivní koupele by měla trvat okolo 20 minut.

Po pivní lázni v pivě následuje relaxace na lůžku v zábalu, při které se celý organismus harmonizuje a navyká vnějšímu prostředí, dokončuje se fáze pocení a mysl uvolňuje tok pozitivních myšlenek. Klid a pohodu si dopřejte v délce 20-45 minut.

Kompletní nabídku pivní lázně Česká republika naleznete na pivní lázně

Pivní lázně Chodová Planá

Titulem První a největší pivní lázně na světě se pyšní ty v Chodové Plané. Perfektní procedurou, která vás povzbudí a navíc dokáže i léčit, je zdejší Pravá pivní lázeň. Je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody Ilsano, a to o teplotě 34 °C. Přísadami této koupele jsou tmavé Koupelové pivo, které se vyrábí tradiční metodou podle chráněné originální receptury, živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. V lázni pobudete dvacet minut a kromě toho, že se jistě budete cítit lépe, pomůže vám i při problémech s lupénkou, celulitidou či s akné. Výborná je také jako antistresová terapie.

Pivní lázně Chodová Planá - výhodné balíčky


Více ... Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Bahenec

Další z Pivních lázní u nás na vás čekají v Beskydech. Pokud se sem vydáte, můžete si prožít jedinečnou pivní lázeň, při které si mimo jiné posedíte v kádi a u toho si jen tak načepujete pivo. Speciální proceduru zde tvoří spojení finské sauny, lázně a ovesného lože. Po té, co si dvacet minut poležíte v koupeli z přísad, z nichž se vaří pivo, vás čeká 30 až 45 minut odpočinku na loži z ovesné slámy, kde se vypotíte a uvolníte se.

Pivní lázně Bahenec - výhodné balíčky


Více ... Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Cheb

Pivní lázně se nacházejí v Hotelu Stein, který je v blízkosti Františkových Lázní a města Cheb. Pivní lázně Cheb si připravily pro své návštěvníky jedinečnou nabídku v podobně Bernardových pivních lázní. Lákavá koupel v pivní lázni s pivem Bernard se stane oblíbeným zážitkem pro každého. Pivní lázně Cheb to je příjemná atmosféra v pivních lázních, která Vám dodá novou tolik potřebnou energii a sílu. Vlhkost vzduchu téměř 100 %) – to jsou procedury, které si nemůžete nechat ujít.

Více ... Pivní lázně Cheb

Pivní lázně Ostrava

Ostravu si možná spojujete se spoustou věcí, ale s pivními lázněmi? I ty tu jsou! Jedinečný zážitek můžete mít v zámeckých pivních koupelích pivovaru Pikard na zámku Zábřeh. Nabízejí jedinečné spojení pivní lázně, uvolňujících masáží a kyslíkové terapie s prostředím středověkého sklepení. Koupel v dřevěné kádi je připravena ze surovin používaných při vaření zámeckého piva a v kombinaci s přírodní pivní kosmetikou. Díky tomu má hluboké regenerační a relaxační účinky. Po koupeli je pro tělo ideální masáž, následovaná odpočinkem. Celá procedura je podpořena kyslíkovou terapií.

Více ... Pivní lázně Ostrava

Pivní lázně Olomouc

Olomoucké pivní lázně vznikly ve Svatováclavském minipivovaru v roce 2010. Majitelé pivních lázní by rádi nabídli svým zákazníkům požitek z této relaxační procedury, ale také dobře vychlazené svatováclavské pivo, které by si mohli vychutnat během pivní koupele v dřevěných vanách plných piva.

Více ... Pivní lázně Olomouc

Pivní lázně v překrásné Praze

Pivní lázně ZOTO BBB jsou jedny z nejnovějších pivních lázní, které byly otevřeny v Čechách. Pivní lázně Praha se nachází v historickém centru. Objevte krásy Starého Města spolu s netradiční lázeňskou procedurou, která přináší návštěvníkům příjemné chvíle plné romantiky a relaxace. Pivní lázně v Praze to jsou dvě starobylé a světově uznávané české tradice: pivovarnictví a lázeňství.

Více ... Pivní lázně Praha

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Rožnovské pivní lázně byly otevřeny v roce 2010. Pivní lázně Rožnov vzešly na základě dlouholeté lázeňské tradice, která v Rožnově sahá až do osmnáctého století. Pro návštěvníky jsou v pivovarských lázních připraveny dvě dvoumístné vany z týkového dřeva, dále jsou k dispozici tři měděné ručně tepané viktoriánské vany. Pivní lázně může absolvovat až sedm lidí najednou.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm - výhodné balíčky


Více ... Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Štramberk nebo také Lašské pivní kúpele

Pivní lázně Štramberk spatřily světlo světa v roce 2010, kdy byly oficiálně otevřeny na štramberském náměstí č. 7, kde jsou umístěny do ubytovacího a relaxačního komplexu společně s hotelem Štramberk a solnými jeskyněmi. Pivní lázně Štramberk mají za cíl navázat na místní lázeňskou tradici.

Více ... Pivní lázně Štramberk

Pivní lázně Bratislava

Pivní lázně Bratislava si od roku 2011 mohou vychutnat i naši sousedé na Slovensku v překrásném městě na Dunaji. Jde o pivní lázně Bier.Bottich.Bad®, které jsou chráněny jako Originální lázeňská procedura. Pivní lázně Bratislava jsou provozovány pod dohledem lázeňské péče a řadí se pod největší síť pivních lázní na světě.

Více ... Pivní lázně Bratislava

Pivní lázně a jejich léčivé účinky

Pivní lázně prokazatelně zlepšují imunitní systém organizmu. Léčebné účinky pivní lázně jsou dosaženy specifickou kombinací léčebných faktorů. Pravá pivní lázně se provádí v rehabilitační vaně s teplotou v rozmezí od 34-37 °C. Právě výše teploty vody příznivě působí na cévní soustavu. Vyšší teplota zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.


Doporučujeme - výhodné balíčky pivní lázně