Wellness pobyty Luhačovice

wellness hotel Rezidence Ambra, dobrá volba...

Wellness pobyty Luhačovice

Redakce Lázně-Info.cz

Wellness pobyty Luhačovice

Přijměte naši nabídku na krásný výlet do ještě krásnějších Luhačovic. Co Vám dnes nabízíme? Chcete objevit nádherné místo a přitom relaxovat v luxusním wellness hotelu. Náš tým navštívil wellness&spa hotel Ambra v Luhačovicích, který nás okouzlil svými službami a příjemným personálem. Wellness pobyty v Luhačovicích mají úžasnou atmosféru.

Luxusní ubytování ve 4* wellness&spa hotelu, výborná gastronomie, relaxační a zkrášlující wellness procedury. Wellness pobyty v Luhačovicích Vám doporučujeme.

Wellness pobyty Luhačovice jsou tím pravým místem pro kompletní regeneraci a relaxaci těla i mysli. Nabízené pobyty využijí osoby pracující ve stresovém prostředí, ženy, které chtějí zkrášlit a omladit svůj vzhled, rodiny s dětmi i zamilované páry. Nechte se hýčkat profesionálním personálem a zapomenete na Vaše každodenní starosti.

Ubytování Luhačovice - wellness hotel Rezidence Ambra

Na wellness víkendový pobyt jsme si vybrali wellness hotel Ambra v Luhačovicích, který nabízí pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výbornou kuchyni s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru nebo letní zahrádce.

Wellness hotel Ambra je moderně vybavený hotel s celoročním provozem, který nabízí kvalitní ubytování, stravovací služby a relaxaci v Centru vitality. Hotel najdete v klidném prostředí u lesa, od centra lázeňského městečka asi 500 m. Velkou oblibu si u klientů získal klidným prostředím, pohodou a přátelskou atmosférou.

Hotel nabízí vlastní vnitřní hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Moderní balneo Centrum vitality Vám nabídne velkou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur. K nadstandardnímu komfortu patří podzemní garáže a parkoviště přímo u hotelu.

Wellness pobyty Luhačovice - výhodné balíčky


Ubytování - wellness hotel Rezidence Ambra

49 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů (s možností přistýlky), 7 standardních apartmánů, 2 nové luxusní apartmány Deluxe a Superior - v ceně ubytování navíc zdarma zapůjčení hotelového županu, hotelové přezůvky, mísa čerstvého ovoce na pokoji v den příjezdu, parkovací stání v podzemní garáži.

Hotelové pokoje mají ve výbavě: koupelnu se sprchovým koutem (většina apartmánů s vanou), WC, balkony (kromě 5. patra), TV, připojení k internetu, telefon, minibar, zabudovaný fén, bezpečnostní schránka.

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny novými postelemi s pružinovou matrací o výšce 17 cm, která Vám zajistí maximální pohodlí a klidný spánek.

Wellness pobyty Luhačovice - výhodné balíčky


Stravování - wellness hotel Rezidence Ambra

Klimatizovaná hotelová restaurace s kapacitou až 100 míst, lobby bar, letní terasa - celodenní provoz.

Wellness pobyty mají v ceně polopenzi, která obsahuje: snídaně formou bufetu, večeře teplý bufet - polévka, 4 hlavní jídla, zeleninové a ovocné saláty, dezert.

Večeře je podávána formou teplého bufetu a zahrnuje širokou nabídku pokrmů. Hostům se servírují tradiční jídla české kuchyně, moravské speciality, bezmasé pokrmy, jídla mezinárodní kuchyně i zdravou racionální stravu. Nabídka je denně obměňována.

Hotel nabízí hostům na přání i plnou penzi. Obědové menu nabízí velký výběr - polévku z denní nabídky a 14 hlavních jídel včetně příloh. Respektují dietetická opatření - např. dieta diabetická, bezlepková, vegetariánská strava a další.

Hotel Vám dává k dispozici nutričního terapeuta pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry.

Balneoprovoz „Centrum vitality" wellness hotel Rezidence Ambra

Prostorný bazén s protiproudy 13 x 7,5 m, whirlpool - pro ubytované zdarma. Široká nabídka WELLNESS procedur - koupele, masáže, zábaly, oxygenoterapie, infrasauna, vana s magnetickým polem, světelnou terapií a muzikoterapií, lávové kameny, pivní koupel, medové a čokoládové masáže a zábaly, lymfatická a podtlaková masáž – nabídku wellness procedur průběžně doplňujeme o zajímavé novinky.

Velmi oblíbenou novinkou je luxusní dvojvana s perličkou a světelnou terapií.

Wellness hotel Rezidence Ambra zajistí i odbornou konzultaci s lékařem pro výběr vhodných procedur a pohybových aktivit.

Luhačovice – wellness pobyty v lázních

První písemné zmínky o malé vesničce Luhačovice, která se usadila v zalesněném údolí kolem říčky Štávnice, jsou již z roku 1412. Všemocná příroda se za dalších několik stovek let postarala o její zasloužený rozmach a proslulost.

Okolo 17. století si lidé začínají spojovat městečko s léčivými prameny a Luhačovice se stávají středem pozornosti nemocných i zdravých, lékařů i hoteliérů, architektů i umělců.

Nejen léčivé prameny, ale také přírodní a klimatické podmínky dělají z této „Perly Moravy" místo pohody a příjemného naladění, procházek po cestičkách lázeňského náměstí, ale také po vyznačených turistických stezkách v okolních lesích. Dlouhé teplé léto, překrásný barevný podzim a většinou jen krátká zima. To vše neodmyslitelně patří ke čtvrtým největším českým lázním, které najdete na jihovýchodě Moravy, schované uprostřed zeleně Bílých Karpat.

Z dlouhé historie se dozvídáme, že počátky lázní v Luhačovicích jsou spjaty s příslušníky starého uherského rodu Serényi de Kis - Serény a datují se kolem roku 1669. Titul „Zakladatel lázní " si vysloužil Vincenc, po kterém je pojmenován nejznámější luhačovický léčivý pramen Vincentka.

Cesta průkopníků velkorysého projektu výstavby lázní nebyla vůbec jednoduchá. Ale dílo se podařilo a současnost je dokladem jejich tvůrčích schopností, ideálů a dokonalosti.

Současné Luhačovice? To jsou luxusní léčebné domy, hotely, překrásně opravené vily z první třetiny 20. století, kavárny, útulné obchůdky, rozsáhlé parky. Všude hojně a dobře naladěných hostů, pacientů, návštěvníků, kteří si celoročně užívají příjemnou a malebnou atmosféru Luhačovic. Více informací Lázně Luhačovice

Tip na výlet – Luhačovice

Luhačovice a jejich okolí nabízejí široké spektrum překrásných a zajímavých míst pro poznání i zábavu. Navštivte hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projeďte lodí po Baťově kanálu.

Vybíráme to nejzajímavější...

Buchlov

středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami, patří k největším, nejstarším a současně nejkrásnějším hradům na Moravě.

Buchlovice

zámek ve stylu italského baroka, se svým parkem, ležící na jihovýchodním okraji krásné krajiny Chřibů na Uherskohradišťsku.

Kroměříž

přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město v Zlínském kraji, které leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady.

Rožnov pod Radhoštěm

je turisticky i průmyslově aktivní město ve Zlínském kraji v podhůří Moravskoslezských Beskyd a srdci Valašska, naleznete zde skanzen, hora Radhošť.

Uherské Hradiště

mnoho památek, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu.

Velehrad

Obec Velehrad se nachází na jižní Moravě a je známý církevními událostmi. Nejvýznamnější poutní místo na Moravě.

Vizovice

barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek.

Zlín

Lešná – zlínská zoo a zámek. Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem.

Na konci roku 2011 byla otevřena v Luhačovicích městská plovárna, která se nachází pouhých 350 m od wellness hotelu Rezidence Ambra. Pro nejnáročnější hosty, kterým nebude stačit hotelový bazén o rozměrech, si mohou dopřát nejen plavecký zážitek, ale i další vodní atrakce.

Městská plovárna Luhačovice není klasický aquapark s tobogány a skluzavkami, ale nabízí 25 m dlouhý bazén se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Vaše děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem. Dospělí si mohou odpočinout ve vířivce pro deset osob. Vše je doplněné parní komorou a lehátky, aby relaxace ve vodním světě byla skoro dokonalá. Bazénová hala je vybavena vstupy na letní slunící terasy.

Končí naše návštěva v Luhačovicích, která nás přesvědčila, že Wellness hotel Rezidence Ambra nabízí velmi kvalitní služby v oblasti wellness pobytů. Víkendový pobyt nás nadchl tak, že si sem určitě zajedeme i příště, tentokráte třeba na romantický víkend pro dva

Darujte překrásný zážitek pro své blízké a věnujte jim dárkový poukaz na wellness pobyty v Luhačovicích, exkluzivní romantické balíčky, vstup do wellness & spa centra či procedury a rituály nebo kulinářský zážitek.

Váš tým Lázně Info


Doporučujeme - výhodné balíčky Wellness pobyty Luhačovice