Wellness pobyty

jsme specialisté na wellness pobyty v lázních a wellness hotelech ...

Wellness pobyty

Redakce Lázně-Info.cz

Wellness pobyty

Wellness pobyty jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí nechat rozmazlovat
a hýčkat. Díky péči, kterou současné wellness hotely nabízejí, zapomenete na veškeré starosti a budete se oddávat pouze relaxaci a odpočinku. Máme pro Vás připravené tipy a rady jak zakoupit ty nejlepší wellness pobyty.

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších měst v České republice. Jde o lázeňské město, které k léčbě pacientů využívá hlavně minerální prameny. Pokud hledáte chvíle odpočinku, kdy a kde si zregenerujete své tělo, pak Vám svými službami poslouží právě Karlovy Vary.
Velkou oblíbenost si získaly wellness pobyty Karlovy Vary, které jsou ideální zejména na vyhledávané wellness víkendové pobyty. V naši pestré nabídce naleznete i wellness pobyty na celý týden.

Wellness pobyty mají velmi široké zaměření a nalezne vše, po čem toužíte. Můžete si vybrat wellness balíček podle svého gusta. Vždy Vám však bude zajištěn komfort a služby na vysoké úrovni. Pro ženy je připraven balíček Wellness dámská jízda, která je na tři noci a zahrnuje odpočinek, harmonizující koupele a parafinové zábaly rukou. S přítelkyní můžete navštívit solnou jeskyni, kde budete zbaveni od stresu. Chcete-li se svým přítelem/přítelkyní vydat na wellness víkend pro dva, pak se vydejte na dvě noci do Spa Resortu Sanssouci. Máme pro Vás připraven wellness balíček zahrnující harmonizační koupel se speciálními přísadami a mnoho dalších procedur. Nechybí ani wellness balíčky Karlovy Vary na pět nocí, kdy je relaxace a pohoda na prvním místě.

Františkovy Lázně - výhodné balíčky


Wellness pobyty pro dva

Připravili jsme pro Vás velmi výhodné wellness pobyty pro dva nebo wellness víkendové pobyty pro zamilované, které Vás budou lákat nejen cenou ale i místem kde víkend prožijete. Přijeďte si odpočinout s partnerem do wellness centra, které naleznete v naši pestré nabídce. Nádherné místa s wellness hotely a wellness centry čekají jen na Vás. Pokud si nevyberete právě v tomto lázeňském městě, máme pro Vás připravené wellness pobyty pro dva i v Krkonoších, Beskydech a třeba v lázních Třeboň.

Lázně Třeboň to jsou bohaté zdroje kvalitní třeboňské léčivé rašeliny, krásná krajina i okolní přírodní prostředí, příznivé klima, kulisa městské památkové rezervace i příležitosti k aktivnímu pohybu v chráněné krajinné oblasti navrátí Vašemu tělu i duši potřebnou harmonii.

Turistika a cykloturistika v Třeboni

Malebnou krajinu Třeboňska můžete objevovat díky husté síti turistických a cyklistických tras. Zevrubné poznání zdejší historie a přírody Vám umožní několik naučných stezek. V letním období nabízí Třeboň mnoho příležitostí k vodním radovánkám.

wellness pobyty pro zamilované

Nevíte si rady jak překvapit svou milovanou nebo jaký dárek vybrat k narozeninám či výročí? Přijeďte na wellness víkend pro dva do Karlových Varů nebo Mariánských Lázní a budete nadšeni. Ideální k wellness pobytu pro dva jsou pak wellness hotely či lázeňské hotely s kompletním vybavením, komfortem a profesionálním personálem. Dopřejte si některou z wellness procedur. Vybíráme … celkovou masáž těla, aroma masáž, floating a své přítelkyni dopřejte třeba kosmetiku.

Wellness pobyty Karlovy Vary

Zažijte opravdu nezapomenutelný wellness víkendový pobyt v Karlových Varech. Wellness pobyty dodají vašemu tělu potřebnou energii do dalších dnů. Vyberte si ze široké nabídky wellness pobytů, které nabízejí vybrané wellness hotely a lázeňské domy. V dnešní době již základní wellness procedury a wellness relaxační pobyty naleznete i v nabídce apartmánů a pensionů. Udržet si při pracovním procesu výkonnost není většinou snadný úkol. Proto byste si jednou za čas měli od náročné práce odpočinout a při wellness pobytu si dobře a v pohodě relaxovat. Máme pro vás bezvadný tip, jak nabýt ztracenou sílu a energii. Máte rádi lázeňské město Karlovy Vary a navíc byste s chutí zkusili něco nového v podobě wellness relaxace či relaxačního pobytu?

Lázně Karlovy Vary - výhodné balíčky


Lázně Karlovy Vary jsou největší lázně v České republice. Lázně Karlovy Vary léčí nemoci zažívacího a pohybového ústrojí a poruchy látkové výměny. Ve městě najdete mnoho lázeňských domů, které Vám poskytnou komplexní lázeňskou péči i širokou nabídku wellness pobytů. Léčivé prameny v Karlových Varech mají všestranné využití.

Becherova pitná kúra

Už v 16. století se začala voda užívat vnitřně. Zásluhu na tom má lékař V. Payer, který tuto metodu popsal ve své knize o karlovarské léčbě. Časem byla vedena až do velkých extrémů. Doporučená denní dávka pramenů činila i pět litrů. Přítrž tomu učinil doktor David Becher, který se zasloužil o vyvážení lázeňských procedur.

Od té doby pijí lázeňští hosté z pramenů maximálně 1 litr denně. K pitné kúře je využíváno 12 pramenů. Tzv. 13 pramen - Becherovka se konzumujte s mírou.

Tip na výlet - Svatošské skály

Od roku 1933 jsou Svatošské skály vyhlášeny národní přírodní památkou. Svatošské skály se nachází v údolí řeky Ohře mezi Karlovými Vary a Loktem. Skupina mohutných žulových skal vytváří pozoruhodné útvary např. zkamenělý svatební průvod, Štolu Benátčanů (umělá jeskyně) a hradiště Starý Loket (pravěké sídliště na skalním ostrohu nad řekou Ohře ze střední doby kamenné). Na naučné stezce mezi Loktem a karlovarským Doubím, která je 10 km dlouhá, se nachází 12 zastávek s informacemi z oborů geologie, archeologie, historie a botaniky. Trasu doporučujeme cyklistům i turistům.

Wellness pobyty pro ženy

Chcete si vyrazit s kamarádkou, nebo přítelkyněmi na víkend pryč od přítele, rodiny, všedních starostí? Pokud hledáte wellness víkendový pobyt na míru, tak jste na správném místě. Dámská jízda s kolegyněmi z práce je to, co si u nás zaručeně vyberete. Wellness pobyty pro ženy, víkendové pobyt pro ženy či jen relaxace je to pravé pro Vaše kamarádky a přátele. Vy všichni si můžeme vybrat z našich pobytů pro ženy. Součástí pobytu pro ženy je nejen perfektní ubytování a stravování, ale i vstup do wellness centra hotelu, wellness nebo lázeňská procedura a kosmetika.

Wellness víkendové pobyty Lázně Luhačovice

Informační portál LázněInfo.cz si pro vás připravil pestrou nabídku wellness víkendových pobytů v Lázních Luhačovice a jeho okolí, které vás zcela jistě zaujme. Je na čase nechat oddechnout své tělo po náročné práci. Během roku se každý dostane do situace, kdy vybíráme překvapení nebo dárek pro své blízké a kamarády. V Lázních Luhačovice si můžeme navodit samozřejmě i v domácím prostředí ať teplou vanou, aroma svíčkou nebo meditací. Záleží jen na Vás. Profesionální wellness hotel, sanatorium či lázně však tento zážitek umocní nejen proškoleným personálem, ale i vybavením a zázemím. S wellness víkendovým pobytem pak souvisí také společenské prožitky, nové přátelské vztahy a celkové uvolnění celého těla jak fyzicky, tak duševně.
Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Léčebné prameny v Luhačovicích

Luhačovice jsou výborným výchozím místem pro rozmanité výlety do okolí. Hrady a zámky, přírodní zajímavosti, palírny, vinné sklípky vše dostupné, v přijatelné vzdálenosti. Bojkovice (13 km)

Lázně Luhačovice - výhodné balíčky


Rožnov pod Radhoštěm (74 km)

Město Rožnov pod Radhoštěm se rozkládá v srdci moravskoslezských Beskyd. Nejstarší zmínka o Rožnově je z roku 1267. Nad původní osadou se tyčil hrad Rožnovec, roku 1538 byl zbořen, dnes jsou zde pouze zbytky zdí. V okolí Rožnova jsou stovky kilometrů turistických i cyklistických tras. V zimním období jsou k dispozici zařízení pro všechny oblíbené zimní sporty. Valašské muzeum v přírodě je největším muzeem svého druhu u nás. Bylo založeno v roce 1925 a zahrnuje na 70 přístupných objektů. Ve třech areálech prezentuje dřevěné roubené stavby valašské lidové architektury.

Velmi známé jsou pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm. Doporučujeme!

Wellness pobyty - výhodné balíčky

Další balíčky Last Minute pobyty