Wellness pobyty Morava

Kouzelné místo stvořené pro wellness pobyty ...

Wellness pobyty Morava

Redakce Lázně-Info.cz

Wellness pobyty Morava

Morava je svým stálým a teplým počasím a čistým ovzduším velmi dobře vybavena pro odpočinek, regeneraci sil a ideálním místem pro relaxační pobyty. Jižní Morava tyto služby nabízí svým hostům ve stale větší míře formou lázeňských nebo wellness pobytů.
Záleží pouze na vás, čemu dáte přednost, jestli vám vyhovuje komplexní péče zdravotnického personálu založená na vstupní prohlídce a ušitá na naše unavené tělo, nebo jestli jste natolik vnímaví a aktivní, že si vymyslíme vlastní wellness program, doplněný o masáže, zábaly, saunu nebo bazén…

Wellness pobyty na jižní Moravě nabízejí i překrásné lázně Luhačovice.

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhodobou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí a pohybového aparátu. Lázně Luhačovice jsou proslulé hlavně přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a historická architektura.

Lázně Luhačovice - výhodné balíčky


Wellness pobyty a relaxační pobyty jsou součástí nabídky všech wellness hotelů v Luhačovicích. Wellness hotely jsou místem, kde pojem wellness získává reálnou podobu. Útulné prostředí, pestrá nabídka lázeňských procedur na bázi přírodních léčivých zdrojů, výborná kuchyně, ochotný a profesionální personál. Wellness pobyty patří k těm nejúčinnějším.

Dalším cílem wellness pobytů na jižní Moravě můžou být Lázně Teplice nad Bečvou.

Lázně Teplice nad Bečvou patří mezi nejvýznamnější lázně, které nabízejí wellness pobyty na Moravě. Specializují se na špičkovou kardiorehabilitaci klientů s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod. Doporučujeme vyzkoušet wellness víkend, který můžete prožít se svojí partnerkou. Nechte se hýčkat a rozmazlovat profesionální personálem. Hřejivé procedury a nádherná atmosféra lázní na Moravě vám navodí pocity harmonie těla, mysli i ducha. Zapomeňte na všechny starosti všedních dní a nechte se unášet prožitky do hluboké relaxace.

Lázně Teplice nad Bečvou - výhodné balíčky


Wellness pobyty Morava - nádherné místo pro lázeňské a wellness pobyty.

Wellness pobyty v dnešní době nabízejí téměř všechny hotely a penziony na jižní Moravě. Máte na výběr ze široké nabídky wellness služeb. Masáže všech druhů – klasické masáže, aroma masáže, masáže lávovými kameny, indické masáže, lymfatické masáže, medové a čokoládové masáže. Zábaly rašelinové, z včelího vosku, parafínu. Různé druhy koupelí, bylinné parní lázně, finská sauna, infrasauna.
Největší devizou jižní Moravy je víno a hudba. Obojí je důležité k udržení naší dobré psychické i fyzické pohody potřebné a prospěšné.

Wellness pobyty v podobě omlazovací kúry pro dva v Rožnovských pivních lázních.

Nabízíme vám luxusní balíček, kterým můžete udělat radost sobě i vašim blízkým nejen pod stromečkem.

V krásných pivovarských sklepeních ve znovu obnoveném Rožnovském pivovaru vás budeme rozmazlovat na těle i na duchu – budeme se snažit skloubit prvky přírodního léčitelství s běžnými lázeňskými postupy a navíc si můžete vyzkoušet okamžité účinky nejmodernější technologie omlazování pleti tzv. mezoterapie.

Kompletní informace na téma pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm a balíček Víkend v pivních lázních Rožnov naleznete na našich stránkách.

Wellness pobyty v podobě omlazovací kúry pro dva v Rožnovských pivních lázních.

Wellness pobyty pro dva na jižní Moravě vám nabízí mnoho možností na poznávání zajímavých míst. Nabízíme několik zaručených tipů: Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, rozhledna Podvrší, zámek v Rájci - Jestřebí, zámek v Lysicích, zámek, hrad a židovské město v Boskovicích, Aquapark a Dinopark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Morava láká na velké množství historických památek a přírodních zajímavostí. Velmi rychle se zde zabydlela turistika a cykloturistika. Každý si může vybrat, jaký způsob pohybu je mu nejbližší. Pro obě možnosti zde naleznete výborné podmínky – trasy vhodné jak pro pěší, tak pro cyklisty. Krásnou krajinou se linou cestičky a poznávací stezky, na kterých se můžete informovat o zajímavostech místní historie i přírody.

Baťův kanál je unikátní technickou památkou, která byla vystavěna v letech 1934-1938. Baťův kanál měl zajistit závlahový systém pro oblast Slovácka od obce Rohatec až po Veselí nad Moravou a sloužit k dopravě hnědého uhlí do Otrokovic pro Baťovy závody.
V současnosti je Baťův kanál 53 km dlouhá vodní cesta, která slouží pro rekreační plavbu od Otrokovic až do Skalice. Plavba probíhá také na samostatných říčních úsecích Kroměříž – Otrokovice a Rohatec – Hodonín. Turisté si mohou vypůjčit malý motorový člun, který si řídí sami a proplouvají si tak vodní cestou dle svých představ. Můžete se i nechat jen tak pohodlně vézt některou z pravidelných plaveb na větší výletní lodi. Stále více oblíbenou variantou plavby jsou hausbóty, kdy návštěvníci mohou spojit plavbu po Baťově kanálu s poznáním památek v blízkém okolí. Pro velké skupiny je k dispozici také nabídka různých předem sestavených programů. Plavbu je možno kombinovat i s cykloturistikou a samozřejmě s návštěvou pamětihodností v okolí a ochutnávkou krajových specialit. Podél celé vodní cesty vede cyklotrasa.


Wellness pobyty Morava - výhodné balíčky

Další balíčky Wellness pobyty Morava